Yazlık Lastik Tercihi

Aracınız
arkadaşlar sagolun ama bir karar veremedim. continental michelin arasında düşünüyorum.saygılar

Aracınız
Aracınız
Civic FB7 2013
Arabayla biraz daha yol yaptım lastikler için yorum yapabilirim ..konfor seviyesinde artma var arabanin..virajları daha rahat bir sekilde alabiliyorum o guveni veriyor lastik fazlasıyla..fren tepkimesi cok iyi..araba da gurultu ve lastik sesinde azalma oldu ama cok bariz bir sekilde degil..yukarida bazi yorumlar var şak diye lastik sesi kesildi gürultü kesildi filan diye..oyle birsey soz konusu degil ..benim oyle bir beklentimde yoktu acikcasi ;) genel olarak memnunum ama dedigim gibi seste inanilmaz ve ya bariz bir azalma beklemeden alınmali bence...
Lastiği güle güle kullanın.Eski lastiğiniz ne markaydı ve aracınızda gürültü,lastik sesi değişimi oldu mu?Konfor düzeyinde bir değişim oldu mu?Paylaşırsanız sevinirim.
SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FB7 2013
Pirellide sesi azaltmak icin sunger benzeri ses emici bir malzeme kullniliyor. Bu malzeme iki katman halindeki taban kaucugunun arasinda bulunuyor. Gozle gorulemiyor.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Peki bu teknoloji 205 55 16 ebadında hangi seride mevcut? Kışlık lastikler de varmı?
Bilginiz varmıdır :)

Aracınız
Civic FC5 2019
evet bende civic için çok pahalı olmayan kış lastiği bakıyorum. Tavsyelerinizi bekliyoruz
Saygılar

Aracınız
Civic FB7 2016
Kış lastiği konusunda daha önceki mesajlarda bahsedildi ve karşılaştırılma yapıldı az çok.
2018 sonu veya 2019 üretimli Goodyear UG 9, Continental TS860.
Bunların alt versiyonları UG8 ve TS850.
Bunun dışında yüksek kar performansı isteniyorsa Nokian WR4.
Yüksek kuru zemin performansı isteniyorsa Michelin Alpin.
Alttaki link incelenebilir:

Aracınız
Civic FC5 2017
fc5 araca sessiz lastik takan varsa araç içi ses durumu hakkında yorumlarını alabilir miyiz? uğultu sesi artma azalma oldu mu mesela?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
2014 Fb7 aracıma waterfall lastik almayı düşünüyorum hem uygun fiyat hemde yerli üretim nasıl bi marka kullanan varmı.