Yeni alacağım araca spor paket

Hocam özellikle mi siz isteyip eklettiniz yoksa kendisi mi gösteriyor, bir arkadaşta daha vardı bu durum ama bizim araçlarda yok bizde anlam veremedik onun için soruyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben özellikle böyle bir istekte bulunmadım. Satış temsilcisinin bana aktardığı bilgi bu. Lpg ile kullanıyorken ortalama lpg tüketimini gösterdiğini aktardı bana.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam özellikle mi siz isteyip eklettiniz yoksa kendisi mi gösteriyor, bir arkadaşta daha vardı bu durum ama bizim araçlarda yok bizde anlam veremedik onun için soruyorum.

Sanırım HondaTR ye ekranda güncellemeye gitti, geliştirmişler iyi olmuş ama HondaTR nin sevmediğim yönlerinden birisi sattığı eski araçlarına güncelleme yapmıyor.

ywzckr

0

Ben özellikle böyle bir istekte bulunmadım. Satış temsilcisinin bana aktardığı bilgi bu. Lpg ile kullanıyorken ortalama lpg tüketimini gösterdiğini aktardı bana.

Anladım hocam bu bilgileriniz için teşekkür ederim. Mayıs 31 de aldım bende exe paket ama forumda ben dahil arkadaşlarımızda lpg de tüketim göstermemektedir. Sizin adınıza sevindim.

Sanırım HondaTR ye ekranda güncellemeye gitti, geliştirmişler iyi olmuş ama HondaTR nin sevmediğim yönlerinden birisi sattığı eski araçlarına güncelleme yapmıyor.

başka bir arkadaş servise aynı anda arkadaşıyla aldıkları araçta birinde olup diğerinde olmayınca aldıkları yeri aramıştı ama aracı getirmeniz lazım öyle bişey yok filan demişlerdi. O yüzden satış temsilcisi kendisi belirtti mi onu özellikle sorayım dedim. Ahocam bende arkadaş anlatınca farkettim. Ama güncelleme yaparlar mı belirsizdir eminim. Ama yazılımsal ise yapabilirler belki.

Son düzenleme:

ywzckr

0

Bu güncellememi gizli bir ozellik mi anlamadım.. Güncelleme geldiyse gitsek yapmıyor lar mı hocam

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Az onceki attigim mesaji duzenledim diye bazi yerleri karismis telefonumunda bu huyu gicik ediyor beni.
Mesela paddle shift geldi ama biz istesekte taktiramiyoruz onun gibi şeylere binaen soyledi nofear hocam, yazilimsal mi yoksa parca mi takiliyor bizde bilmiyoruz. Servise yaygınlaşınca sorup öğrenebiliriz sanırım.

Geri