Yeni aldığım 2013 Eco elegance hk.

Aracınız
Civic FB7 2012
aklını kurcalamak istemem ama yağ değişim paketi biraz fazla gibi ( diğerlerini değişmedim) .. motul 4 L yağ aldım 190 TL + yağ polen hava filtre takımı aldım ( bosch marka ) 100 TL değişimlerine de 20 TL verdim ( ki yağ filtresi hariç diğerlerini sen de değişirsin) toplamda 190+100+20= 310 TL .. 450-310=140 TL, bence arada baya fark var.. tabi tercih senin

Aracınız
İ-vtec ayarıymış. Vteclerden farklı diyor. 16 subapın 8’i egsoz 8’i emme içinmiş. 4 subap yük binince devreye giriyormuş. Onun ayarı olduğunu söyledi. Anladığım bu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sen o ustaya uğrama bence bir daha ;)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Subap ayarıni dusunun biraz bence. Subap ayarı motor en az 24 saat beklemiş makinaya uygulanir. Zamanlama ayarı bozulursa yetkili servise para bayilma ihtimaliniz var ve kulburutor contasida beraberinde degisirse daha iyi olur.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Subap ayarıni dusunun biraz bence. Subap ayarı motor en az 24 saat beklemiş makinaya uygulanir. Zamanlama ayarı bozulursa yetkili servise para bayilma ihtimaliniz var ve kulburutor contasida beraberinde degisirse daha iyi olur.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler. Aracı akşamüstü bıraktım. Bu sabah ayarlayacak. Usta da öyle söyledi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri