Yeni aracım ile kervana tekrar katıldım.

Aracınız
Civic FC5 2020
2020 sıfır Eco Elegance sahibi oldum arkadaşlar. Kasa rijitliği, süspansiyon kalitesi, sürüş zevki açısından daha iyisini aynı fiyatlara bulamayacağımı düşünerek 15 gün önce Honda Cem'den satın aldım.
2018 model sıfır civic sahibi olmuştum ancak. O dönemki tasarruflarımdan ötürü satmak zorunda kalmış ve 2.el skoda rapid'e geçmek durumnda kalmıştım. Sanırım bu kez uzunca süre kullanacağım.
Aracımı 250 bin Tl'ye aldım ancak biraz şans oldu. Daha önceden fiyat ve stok bilgisi sorgularken telefonda aynı mahalleden komşum olduğunu öğrendiğim bir temsilci keşke olsaydı da yardımcı olsaydım birkaç bin tl derken 3-4 gün sonra şansa aradı ve anlaşılan bir müşterinin kredi çıkmadığı için hemen bana döndüğünü aktarınca kapora yolladım ve gümüş gri eco elegance 2020 için anlaştık. 28 Bini sıfır faiz.
Araçta zorunlu olarak eklenen ekstralardan spoiler, köpekbalığı anten, kapı bantları, kapı eşik nikelajları, ön/arka tampon flapları, kablosuz şarj ünitesi, 3M cam filmleri, yedek pas pas, bagaj havuzu vs var. Bir de teslim alırken kaput altında motor bloğu kenarlarında civic logolu uzunca, ekstra bir parça varmış onu gösterdiler.
Kaput koruma filmi istemedim pvc yapacakları için. PPF istedim ama onu da bayiye gelen filmciler yapmıyormuş. Bizim araçların tek sıkıntısı saç/boya kalitesizliği malum. komple PPF için de resmen bankaya gidip kredi çekmek lazım. BU konuda yardımlara açığım. Stek değil de kalitesi memnun edecek, ısıya bağlı olarak kendini yenileyebilen ppf markalar mevcut mudur? Yoksa pazarlıkla kaput ve çamurlukları stek ppf kaplatacağım. Araç henüz 150 km;)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni aracınız hayırlı olsun. Sıfır araç ile rahat bir nefes almak üzere iken hemen nasıl muhafaza ederiz diye düşünmeye başlıyoruz. Zor bir durum kolay gelsin.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@MarcoPolo Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hayırlı olsun hoş geldiniz.

Geri