Yeni civic

Arkadaşlar öncelikle Selamun aleyküm

1 ay önce 2007 fd6 aldım. Arabaya bişeyler yapmak istiyorum. Vakti olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Body kit double teyp sis zenon. Herkese teşekkürler şimdiden. Aracın resminide paylaştım tavsiyeler dinlenecktir ona göre gideceğim aksesuarcıya olaya biraz uzağım çünkü. Aracın hala resmi yok sahibinden deki resimleri yükledimScreenshot_20190125-074443~2.jpegScreenshot_20190125-074433~2.jpeg

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar öncelikle Selamun aleyküm

1 ay önce 2007 fd6 aldım. Arabaya bişeyler yapmak istiyorum. Vakti olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Body kit double teyp sis zenon. Herkese teşekkürler şimdiden. Aracın resminide paylaştım tavsiyeler dinlenecktir ona göre gideceğim aksesuarcıya olaya biraz uzağım çünkü. Aracın hala resmi yok sahibinden deki resimleri yükledimEkli dosyayı görüntüle 250952Ekli dosyayı görüntüle 250953

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
valla kardeş bu arabada spor yay body kit ve arka spoiler var. tatlı şık albenili duruyor yolda giderken dikkat çekiyor. spor yayların otobandaki hisside çok güzell.buraya kadar herşey çok güzel ama abi bide şehir içinde o çukurlar kasisler varya geçmek ölüm gibi bişey oluyor. bide saçma sapan rampa mahallelerin eğimleri çok yüksek olduğu için rampadan inip düz yola bağlanmak problem. bide sertleşen ve böbrek taşı düşürmeye yarayan yaylar sayesinde arabaya ilk binen kişiler memnun inmiyor :) 3 aya yakındır bu şekilde kullanıyorum daha kırık dökmedim bi parçasını ama yazın orjinal yaylara dönüş yapicam. senin konuyada gelirsem çok şık bir araç bana göre o yüzden ufak dokunuşlar artı pasta cila arabayı kendisine mest ediyor20190301_214120-01.jpeg

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri