Yeni civic

Herkese merhabalar iki gun once 2017 model honda civic elegance otomatik lpg arac almis olup honda ailesine katildim oncelikli olarak bir kac sorum olacakti ben suan marmarisde yasamaktayim acaba arabami lpg modundami yoksa benzin modundami kullanmam daha saglikli ve de aracimin bakimlarini sirf garantsi var diye kendi servisinemi goturmeliyim yoksa disarda sanayiyemi baktirmaliyim tesekkurler...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhabalar iki gun once 2017 model honda civic elegance otomatik lpg arac almis olup honda ailesine katildim oncelikli olarak bir kac sorum olacakti ben suan marmarisde yasamaktayim acaba arabami lpg modundami yoksa benzin modundami kullanmam daha saglikli ve de aracimin bakimlarini sirf garantsi var diye kendi servisinemi goturmeliyim yoksa disarda sanayiyemi baktirmaliyim tesekkurler...

Aracınız hayırlı olsun, lpg sorusunu neden sordunuz? Araç lpg li ise ekonomi açısından tabiki de lpg ile kullanın ;)

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Tesekkurler yardimlariniz icin bir sorum daha olacakti bu econ modu surekli acik durmalimi dursa acaba arabaya bir zarari olurmu..

ECON modu, klima kontrol sisteminin ve sabit hız kontrolünün performansını ayarlayarak yakıt ekonominizi geliştirmeye yardımcı olur diye yazıyor kitapçıkta. Bir de kalkışlarda daha pasif oluyor araç. Sürekli açık olması zarar vermez niye versin ki?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tesekkurler yardimlariniz icin bir sorum daha olacakti bu econ modu surekli acik durmalimi dursa acaba arabaya bir zarari olurmu..

[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Arkadaşımız cevap vermiş, ben kendi adıma hiç kullanmıyorum hep kapalı.

Geri