Yeni fark ettim

sk67a

0
Ynt: Yeni fark ettim

Arkadaşlar; Attila Khan'ı izlemeye almışlar. Herkes dikkat etsin.

[quote author=Attila Khan link=topic=5.msg7#msg7 date=1390305006]
Merhaba Arkadaslar,
Sanırım kendimi tanıtmama gerek yok DH'in en cok sikayet edilen hatta engellenen üyesiyim malum ;D
Bu site harbiden cok cok guzel olmus modern tasarim, kullanisli vede gorsel acidan DH'den oldukca iyi seviyede. Emegi gecen arkadaslara tesekkur ederim bende bu siteye yeni uyeler bulma gorevini uslenecegim bakalim 10 kisi davet ettim ama sadece 1 üye kapabildim forumlari takip eden eşe dostada bahsedecegim. Hayırlı olsun yeni forum 8)
İsim : Attila
Araç : 2013 Civic Sedan Elegance A/T Opet Kursunsuz Benzin

[/quote] Alarm mi? Bizim civiclerde alarm mi var? Cocuklar o kadar top atiyo falan ama ottugunu duymadim hic.

[quote author=timothyblue link=topic=266.msg3017#msg3017 date=1396728696]
Alarm mi? Bizim civiclerde alarm mi var? Cocuklar o kadar top atiyo falan ama ottugunu duymadim hic.
[/quote]

Pasif alarm var standart olarak yani fakat normal alarm gibi calismiyor kapı kitliyken acilmaya calisirsa çalışıyormuş yani hırsız camı kırıp kapıyı acmadan girerse araca o zaman çalismiyordu diye hatırlıyorum yani kapıyı acarsa alarm calisiyormuş.

[quote author=Halil ayhan link=topic=266.msg2807#msg2807 date=1396273097]
Simdi alarm olayi kapiyi bir kez kitlerseniz calmaz ama 2 kez ust uste basarsaniz alarmi aktif etmis olursunuz.Daha sonra icerden kapinin acilmasina gerek yok babaniz koltukta hareket dahi etse alarm devreye girer cunki arac kitliyken icerde hareket hissetmistir ;) ben o dediniz parcayida merak ettim aracima ilk bindigimde bakicam :F

Peki şimdi kumandadan sadece 1 kez düğmeye basip kapılari kilitledigimizde Alarm devreye girmiyor mu bunun icin sürekli 2 kez mi basmak lazim acaba sizce ?

ismail

0

Alarm diye biliyorum aracın içerisine binip kapıları kumandadan kapıları kilitleyin sonra manuel olarak kapı kolundan açın alarm devreye giriyor olması lazım

Park sensörünün sesini veren hoparlör o
Geri gelirken dit dit diiiiit diye ötüyo ya

maluus

0

Evet arka arkaya iki kez basmak gerekiyor. Yoksa girmiyor. Yanlış hatırlamıyorsam iki basma arasındaki sürenin en fazla bir veya iki saniye olması gerekiyor. Ve hayır harekete duyarlı değil. Alarm aktifken içerde fil tepişse farketmez. Sadece kapı açıldığında korna çalıyor. İçerde oturup kapıyı iki kez basmak suretiyle kilitleyip alarmı devreye sokarak deneyebilirsiniz. Ben denemiştim ?

ismail

0

Arka koltuk arkasında bulunan mini hoperlörde 3 seçenek olması gerekiyor birisi mesafeyi rakamsal olarak söylüyor birisi de sadece ''dit'' ötme sesi geliyor nesneye yaklaşırken diğeride kapatıyor komple.Alarm ordan mı çalışıyor bilmiyorum ama.

Geri