Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Aracınız
Civic FC5 2019
Güzel haber. Sizin adınıza sevindim. ??☺

Peki neden böyle bir şey yaptıklarını sordunuz mu?
Siz durumu farketmeyip hakkınızı aramasaydınız oluşacak maddi kaybınız kaybedeceğiniz hasarsızlık indiriminiz nedeniyle sadece bu yıl değil bir kaç yıl devam edecekti. Son kademeye ulaşıncaya kadar toplamda belki de 3-4 bin TL civarı kayıp oluşacaktı... ☹
Yapılan hataysa diyecek bir şey yok her insan hata yapabilir ancak kötü niyet varsa vay halimize...!

Kapitalist düzenin insanlar üzerindeki olumsuz etkileri insanları mutsuzluğa itiyor, işe alımlarda liyakatli personele verilen kıymet azalıyor, ahlaki seviye geriliyor...
Gidişata göre aldığımız hizmetin ve ürünün her geçen gün daha fazla takipçisi olmamız gerekecek çünkü hata yada aldatmaca nedeniyle zarara uğrama ihtimalimiz giderek artıyor.
Unuttuk diyorlar ama yalan eğer ben başka yerden fiyat alıp 2. bir poliçe yaptırmasaydım yine direteceklerdi. Yeni bir poliçe yaptırıp gönderince biz daha ucuza yaparız zaten hasarsızlık indiriminiz var dediler. Ben enbaştan 3100 çok hasarsızlık indirimim var demiştim ama ilgilenmemişlerdi en son kabul etmek zounda kaldılar.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Valla heryer baktım. En uygunu buydu. Yaşdan dolayımı diye düşündüm ama. Genişletilmiş Kasko.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arabanın fiyatı çok yükseldi, ilk araç ilk kasko, yaşınız riskli yaşlar kapsamında, şehir İstanbul sanırım. Hepsinin etkisiyle çok yüksek çıkmış.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
2018 HB Sport Plus için, 2500 kasko 1170 sigorta teklifi verdiler. Henüz yaptırmadım. Kaskonun ikinci yılı olacak, %30 hasarsızlık indirimi var sanırım.

Geri