Zorlu karadeniz turu (fc5)

Aracınız
Çok güzel bir inceleme olmuş. Ses sistemi müthiş değil belki ama bence ortalamanın da çok üstünde. O konuda katılmıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Standart bir dinleyici icin ortalama sayılabilir ama bu isten anlayan ve kaliteli seviyelerden binince düşük bir ses sistemi olduğunu anlıyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Ne executive de nede baska modelde 450w sistem yok en azindan Turkiye de yok. Amerika da opsiyon ve touring modelinde standart olarak var.

CivicTR Mobile App

Aracınız
Fc5 elegance da 12'4 inch navigasyon takilinca ses cok fark etti, yuruyen club oldu arac :)) stock haldeki sistemden kaynakli bence ses sorunu

Aracın arka hoperlor konumundan dolayı araçta doğal akustik oluyor bunu honda düşünerek mi yaptı şans olarak mi bilmem Guzel bir kolon ile bu is çözülebilir ben yaza doğru değiştireceğim simdi orijinal gezsin araba yazık :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EXe ile elegancenin ses sistemi neden farklı ozaman benim arkadaştada elegance var baya baya fark var elegancesi olanlar olmaZsa bi EXe ile binip dolaşsın elegance 30 dan sonra sesi bozduğu şarkıda EXe 40da bile aynı çalıyor ve ses daha yüksek kalitede

Aracınız
Multimedia sisteminin ses cikisi fark ediyo :)) tamamen cihaz kaynakli. Elegance da fabrika cikis gelen 5 inch lik sistem exe dekine gore kotu. Bendede 12,4 inch var mesela , exe dekinden cok daha iyi

Geri