Yeni Profil Mesajları

MERHABA ARKADAŞLAR YENİ2016 MODEL HONDA CİVİC FB7 OTOMATİK ALDIM BUJİ DEGİŞTİRECEGİM HANGİ MARKA ALMAMLAZIM
Sevgili lampard hemşeri sayılırız bende Adıyamanlıyım ben sağlıkçıyım orada bayağı tanıdığım sağlıkçılardan yegenim orada polis sen eğer anlıyorsan bu root işinde az yardımını isteyecektim kurmuşum sadece uygulamlar ve bir kaç ayar bana youtube ve USB'den vşideo klip izlesem yeterli iptvi işini zaten biliyorum Yusuf Ergün 05541374696 BU NUMARAYA ÇAĞRI ATARSANIZ BEN SİZİ ARARIM.
Burak bey merhaba. Bugün gruba aracınızın marş motorunu yağlattırdığınızı yazmışsınız. Ben de Boyabatta yaşıyorum. Marş bakımını nerede yaptırdınız
Merhabalar,
Bende de 2012 FB7 var direskyionda sürtme sesi oluyor. Alttaki kapağı çıkartınca kesiliyor ama bazen ona rağmen yine ses geliyor bunun çözümünü biliyormusunuz?
Selam,
5 Ağustos da bakıma gitmiştim, elimizde araç var demişti. İsterseniz bir tel. açın. Honda Mutluhan.
hocam iyi günler bende dream paket sarı halojen farlı aracım için beyaz led ampül arıyorum siz bulabildiniz mi yada ne öneriyorsunuz
Bu anlamda İstanbul, İzmit ve Bursa havalesinde sorunumu giderecek bir yer arıyorum. Bilginiz var mı? Bir işyeri isim bilgisi ya da telefon ? Yardımcı olabilir misiniz?
Yani bilinçsizlik neticesi ayna şu an görme açısı dışında ve görme açısına getiremiyorum. Teknik bir müdahale gerekiyor.
Üst