• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

10urakgun kullanıcısının son içeriği

 1. 1

  Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

  Evet o hava kanallarını tarif etmeye çalışmıştım :) hava kanalı olmasa iyiymiş :( rbw'nin lastiklerini orijinal silecekte deneyen oldu mu acaba? Orijinal silecekte bulunan tırnaklar inwells'in lastiklerindeki çukurlara tam denk gelmiyor, yerleri uyuşmuyor.
 2. 1

  Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

  RBW'nin hybrid japon tip sileceklerinde de inwells hybrid sileceklerdeki gibi 3'er tane delik var mı? Yoksa orijinal silecekler gibi deliksiz mi?
 3. 1

  Civic FB7 Buji

  Arkadaşlar, müsadenizle konuyu tekrar özüne döndürüyorum :) Bugün Eskişehir Karamanlılar yedek parça dükkanından 2012 FB7 kasa aracım için buji aldım. Uzun süredir hem buradan hem de kendim konuyu(ngk, denso, bosch bujileri) araştırıyordum ve yurt içinde takımını 250 liradan yurt dışında ise 110...
 4. 1

  Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

  arkadaşlar ben şekil açısından hybrid/japon tip/wiper blade denen modelleri tercih ediyorum. Kendi naçizane düşüncem; takımına 10 lira 20 lira versem, hem yaz başında hem de kış başında (yılda 2 defa bile) değiştirsem yine de orijinal kadar pahalıya gelmiyor oluyor.
 5. 1

  Yeni Üye Kaydı :)

  1. Ad Soyad : Onur AKGÜN 2. Yaş: 33 3. Yaşadığınız Şehir: Merkez / BİLECİK 4. Aracınızın Marka ve Modeli: Honda Civic FB7 2012 Elegance Düz Vites
Üst