Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracınız
Silecek sepeti diye bi site var ordan ben aldim. Ayni bizim orjinal silecek seklinde. Kırık sistem.. kesinlikle muz silecek degil..

SM-N910H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sileceksepetinden bosch aerotwin silecek aldım 75,00tlye. silecek gayet iyi bazı yorumlarda kısa geldiği yazıyor ancak ürün orjinaliyle birebir aynı boyutta. bosch kalitesinide kullandıkça göreceğiz. daha önce 10 liraya lastiklerini değiştirmiştim ve berbattı gerçekten silerken çıkardığı sesler silecek değil komprosör makinası gibiydi :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

zigi

0
Aracınız
ben en son rbw marka silecek aldım cok ucuzdu orjinaline nazaran , 16 tl cıvarı ....alıp kendim taktım ilk başlarda cok sessizdi ve cok guzel siliyordu fakat aylar gectikçe ses yapmaya basladı.orjinaline gore yarı yarıya ömrü var diyebilirim.simdi de bosch u inceliyorum acaba nasıldır diye.

Aracınız
Civic FB7 2015
RBW marka muz+telli hibrid model (Japon Style) silecek alıp geçen gün taktım. 70cm olanı 10 TL, 60cm olanı 9 TL. Çok güzel tertemiz siliyor, ses yapmıyor. Muz silecekler gibi eğilip bükülmüyor. Orjinal silecekler bir yılda bozulmuştu. Bunlardan senede iki kez yaz-kış değiştirsem bile sadece lastiği için servisin uçuk paralar istediği orjinale göre çok daha karlı oluyor..

RFTCLK

0
Aracınız
Geçen hafta inwells aldım. Silecek sepeti sitesinden sipariş ettim. Ölçüleri uyumlu ancak uzun olan aşırı ses yapıyor. Sanırım çok sert plastik kullaniyorlar. Hiç memnun kalmadim

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
RBW'nin hybrid japon tip sileceklerinde de inwells hybrid sileceklerdeki gibi 3'er tane delik var mı? Yoksa orijinal silecekler gibi deliksiz mi?

Aracınız
Civic FB7 2015
RBW'nin hybrid japon tip sileceklerinde de inwells hybrid sileceklerdeki gibi 3'er tane delik var mı? Yoksa orijinal silecekler gibi deliksiz mi?

Sanırım çerçeve kısmındaki hava kanallarından bahsediyorsunuz. RBW'de bu deliklerden var evet, ancak sayısını şimdi hatırlamıyorum. Sipariş verdiğim sitedeki fotoğraflarda görünmüyordu ancak gelen ürünlerde bu delikler var.

Aracınız
Evet o hava kanallarını tarif etmeye çalışmıştım :) hava kanalı olmasa iyiymiş :( rbw'nin lastiklerini orijinal silecekte deneyen oldu mu acaba? Orijinal silecekte bulunan tırnaklar inwells'in lastiklerindeki çukurlara tam denk gelmiyor, yerleri uyuşmuyor.

Geri