Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracınız
80 lira versek de eninde sonunda bi yılda cortluyo praktikerden bi tane 700 mm bir tane 550 mm pmx marka aldım memnunum 20 tlye geliyo

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bir yılda nasıl silecek eskitiyorsunuz valla anlamış değilim. Yukarıda verilen bosch Aerotwin sileceği iki yıl kullandım hala ilk aldığım gün ki gibi siliyordu. Yazın Adananın sıcağını gördüğü halde dayandı yani. Aracı sattım üzerinde gitti. En az iki yıl daha dayanır diye düşünüyorum o kadar sağlam yani...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bir yılda nasıl silecek eskitiyorsunuz valla anlamış değilim. Yukarıda verilen bosch Aerotwin sileceği iki yıl kullandım hala ilk aldığım gün ki gibi siliyordu. Yazın Adananın sıcağını gördüğü halde dayandı yani. Aracı sattım üzerinde gitti. En az iki yıl daha dayanır diye düşünüyorum o kadar sağlam yani...

Zaten sıkıntı sıcak havada değil. Sürekli sıcakta sıkıntı yok. Sileceğin aynı gün içinde hem sabah eksi 5 öğlen de 12 derece ile kullan 1 ayda atarsın. Kauçuk miktarı az olan sileceklerde bu durum normaldir.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Zaten sıkıntı sıcak havada değil. Sürekli sıcakta sıkıntı yok. Sileceğin aynı gün içinde hem sabah eksi 5 öğlen de 12 derece ile kullan 1 ayda atarsın. Kauçuk miktarı az olan sileceklerde bu durum normaldir.
Adana da gece -5 olmasada en soğuk dönemlerde gece 2-3 gündüz 18-20 dereceler arasında geçiyor.
Evet sıfırın altına düşmesi kauçuğun yapısını bozabilir. Ama yinede bosch piyasada ki en kaliteli ürün diyebilirim.

Aracınız
piyasada sadece lastik bulamadım...piyasadakiler ince kalıyor bizimkilerin lastiği kalın..az once değiştirdim markasını bilmiyorum ama silecek cam gibi siliyor ses sıfır..orjinalleri de attım bagaja..ama mitsuba marka orjinal silecek lastiği bulabilen varsa 2 tane alabilirim yedekde dursun..sıcak soğuk mevsimsel etkiden dolayı zaten 1 yıl anca dayanıyor hepsi..
Hocam bir girişim yaptım

https://www.civictr.com/showthread.php?t=9424

Silecek Lastiği Değiştirme

Bingölde görev yaptığım sirada kullandım - 29c araba yazan sıcaklığı gördüm. Ve ilk geçişte ufak iz geri dönerken daima tertemiz cam bıraktı 4 ay oldu memnunum. Çamur da Nasıl çalışır bilmiyorum. Donda buz kazıyıcı yada spreyle temizleyip öyle yola çıktım

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arkadaşlar silecek deyip geçmeyin. Özellikle aydınlatılmamış yollarda inanılmaz önemli. Geçen gün Silifke den Ankara ya geldim. Yağmur vardı. Sileceklerden mi sudan mı anlamadım. Ön cam bir türlü temiz olmadı. Rezil oldum resmen. Bazen yola sileceğin değmediği yerlerden baktım. Mutlaka aldığınız ürün kaliteli olsun. ..

2009 fd6 Premium
2015 fb7 Exculitive

Aracınız
Civic FB7 2015
1 yıla yakındır rbw nin hibrit sileceğini kullanıyordum, gayet de memnun kaldım ve memnun olduğumu bu konuya daha önce yazmıştım. Yalnız geçen gün aynı anda iki silecek süpürgesinin de lastiği tutan en uçtaki tırnakları kırılarak lastikler yuvasından çıktı. Neredeyse telleri cama sürtecekti, hemen çıkartıp idareten muz silecek taktım. Daha önce burada memnuniyetimi belirttiğim için kimsenin vebalini almayayım diye yazmak istedim. Bu olaya kadar da gayet iyi silmeye devam ediyordu...

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
1 yıla yakındır rbw nin hibrit sileceğini kullanıyordum, gayet de memnun kaldım ve memnun olduğumu bu konuya daha önce yazmıştım. Yalnız geçen gün aynı anda iki silecek süpürgesinin de lastiği tutan en uçtaki tırnakları kırılarak lastikler yuvasından çıktı. Neredeyse telleri cama sürtecekti, hemen çıkartıp idareten muz silecek taktım. Daha önce burada memnuniyetimi belirttiğim için kimsenin vebalini almayayım diye yazmak istedim. Bu olaya kadar da gayet iyi silmeye devam ediyordu...

Bahsetmiş olduğunuz rbw hibrit silecek iki kez aldım ikisinde de sizin söylemiş olduğunuz sıkıntının aynısını yaşadım. Hatta ikinci aldığım hemen kırıldı uç kısmı malesef..

Geri