Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracım Honda Civic fb7 2012 buna göre aldım şöför tarafı 700 mm yolcu tarafı 575 mm ve lastik genişliği 10 mm

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar silecek lastiklerim bugün geldi az önce hemen takıp denedim öncelikle orijinal lastikten ölçü olarak hiçbir farkı yok kilit mekanizmasıda tamamen uyuyor ses yaparmı diye aracın üzerine taktım 8 veya 10 kez su sıkarak çalıştırdım seste yapmıyor uzun vadede ne yapar artık görecez 23 liraya alınan bu lastiler gayet makul ve kaliteli

Arkadaşlar silecek lastiklerim bugün geldi az önce hemen takıp denedim öncelikle orijinal lastikten ölçü olarak hiçbir farkı yok kilit mekanizmasıda tamamen uyuyor ses yaparmı diye aracın üzerine taktım 8 veya 10 kez su sıkarak çalıştırdım seste yapmıyor uzun vadede ne yapar artık görecez 23 liraya alınan bu lastiler gayet makul ve kaliteli

Resim atmayı unutmuşum resimde atayım dedim

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
@beyazvatan Hayırlı olsun, uzun süreli deneyimlerinizi bekliyoruz, sizin yorumunuza göre bende almayı planlıyorum.

Arkadaşlar fb7 2014 civic sedan için orijinal silecek lastiği nereden alırız link verebilir misiniz?

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba honda sever arkadaşlar benim sileceklerden çok ses geliyor grültülü çalıştıklarını düşünüyorum değişmek gerekiyor herhalde 2015 model için tam uyumlu silecek alan oldumu acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
2013 var bende bosch aerotwin sipariş verip getirttim zaten takması basit ve memnunum
Merhaba honda sever arkadaşlar benim sileceklerden çok ses geliyor grültülü çalıştıklarını düşünüyorum değişmek gerekiyor herhalde 2015 model için tam uyumlu silecek alan oldumu acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.