fatihasan kullanıcısının son içeriği

 1. F

  Civic

  Araç 190 bin km 2008 model. Şanzıman yağı yaklaşık 40bin km önce değişti. Değiştirme aralığı 60 bin km diye biliyorum. iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. F

  Civic

  Hayır hocam bahsettiğin olayı biliyorum o bende de oluyor. Ben bariz bir şekilde hissediyorum vuruntuyu arabayı hafif sallıyor iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. F

  Civic

  Herkese iyi günler. FD6 aracımda özellikle motor soğukken vites D veya R modunda ayak frendeyken araba vuruntu yapıyor. Sanki araç gitmek istiyormuş gibi 1-2 saniye arayana ileri doğru sarsıntı vuruntu yapıyor. Sebebi ne olabilir ? iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. F

  YARDIM! Otomatik FD6 vites geçişi hissiyatı

  Teşekkür ederim. İlk fırsatta değiştireceğim.
 5. F

  YARDIM! Otomatik FD6 vites geçişi hissiyatı

  Araç 1 buçuk senedir bende ve son 4-5 aydır bu problem var iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. F

  YARDIM! Otomatik FD6 vites geçişi hissiyatı

  2008 premium otomatik 192bin km FD6 aracım vites geçişlerini çok sert bir şekilde hissettiriyor. Motor soğukken hissiyat çok fazla ama sıcakken biraz daha azalıyor. Sebebi ne olabilir? Aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba?
Üst