0 araç aldıktan sonra _?

Merhabalar, bugün araç için kapora bıraktık. hayırlısıyla pazartesi günü teslim alacağız. Aracı aldıktan sonra seramik vs ne yaptırmamı tavsiye edersiniz. ? Şunu muhakkak yaptır dediğiniz tavsiyelere açığım. İyi forumlar :)

Merhabalar, bugün araç için kapora bıraktık. hayırlısıyla pazartesi günü teslim alacağız. Aracı aldıktan sonra seramik vs ne yaptırmamı tavsiye edersiniz. ? Şunu muhakkak yaptır dediğiniz tavsiyelere açığım. İyi forumlar :)

Seramik kaplamaya vereceğiniz paraya yazık onun yerine aracın ön tarafını şeffaf folyo ile kaplatın daha çok işe yarar.

Hayırlı olsun, en azından mutlaka boya koruma yaptırmalısın bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

0 araç aldıktan sonra _?

Hangi renk aracınız ? Koyu renkler ise seramik gerçekten fena yakıyor arabayı. Ama uzun yolda taş vs gibi durumlar İçin şeffaf folyo kaplama yaparsanız daha güvenli olur bence..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki dostlar seramik kaplamayı yaptırsak , yine de öne şeffaf folyo uygulattırmama gerek olur mu acaba ?

Folyo mutlaka yaptırın derim. Ama seramik kaplama için o kadar para vermeye hiç gerek yok bence. Ben alırken hem seramik hem folyo kaplama yaptırdım. Ancak seramik kaplama nın etkisi iki üç aya kaybolup gitti

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayirli ugurlu olsun. Ben araci alirken seramik kaplama on kaput folyo ve kirilmaz cam filmini ucretsiz yaptirdim. Aldigin yerle pazarlik yap. Ben sıkı pazarlikla hallettim. Bosu bosuna ekstra para verme dostum. benim bildigim cogu yerde hediye babinda yapiyor.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri