0 Araç kapı problemi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Mart 4 e aldığım Civic Elegance Otomatik eco aracımın şoför kapısı tam oturmuyor yerine. Üst kısmı ayrık duruyor. Yolcu kapısına baktım belki böyledir diye ama o çok iyi oturmuş yerine. Benden başka bu problemi yaşayan oldu mu acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bu problemi yaşamadım, hırsızlar tarafından kapının üst tarafının esnetilmesi olabilir mi, açık kalan yerlerde iz darbe var mı baktınız mı?

hocam ben bu problemi yaşadım, ön sağ kapı da yaşadım, servise gittiğimde bu problemle gelen ilk kişi olduğumu söylediler ama bana inandırıcı gelmemişti :) kapıyı çok sert açma sağ çamurluğu yamulta bilirsin benim gibi, servise götür düzeltsinler kapı ayarı yapacaklar.

Ben servise götürüp ayarı yaptırdıktan sonra hiç olmadı ama bu sorun altunizade deki ayışığı servisinde ciddiye alınmadı nedense. Şikayet etmek lazım. En ufak bi soeun daha yaşarsam durduk yere yakacam orayı haha :D

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar Mart 4 e aldığım Civic Elegance Otomatik eco aracımın şoför kapısı tam oturmuyor yerine. Üst kısmı ayrık duruyor. Yolcu kapısına baktım belki böyledir diye ama o çok iyi oturmuş yerine. Benden başka bu problemi yaşayan oldu mu acaba?
Bu sorun nasıl çözüldü merak ettim :unsure:

Geri