Civic FC5 0 EXE ECO ARIYORUM Bayiiden

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba
Beyaz veya siyah haricindeki renklerden EXE ECO ARIYORUM BAYİİ olmak kaydı ile yakınlarındaki bayilerde bu özelliklerde bir araç bilen varsa yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Siz aradınız ve bayilerde Exe Eco bulamadınız mı. ?
Ne zaman teslim diyorlar ki merak ettim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Siz aradınız ve bayilerde Exe Eco bulamadınız mı. ?
Ne zaman teslim diyorlar ki merak ettim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Mart ayı teslim diyorlar hocam İzmir çamkıran komedi gibi araç gelecek diyor şubat 20 sinde 196 diyor tamam diyorum ama aksesuarlı gelecek allah allah difüzör köpek balığı anten flaplar falan istemiyorum diyorum öyle vermemiz gerekiyor diyor şakamısınız dedim sanane ben takmak istemiyorum esnafın çaça istemiyorum yok olmaz diyor aklı sıra elindeki beyaz exe eco çakmaya çalışıyor ama bu kadar saçma sapan olmaz anlatamam bi arayın yarın Honda izmir çamkıran EXE ECO BEYAZ İSTİYORUM DEYİN BAKALIM NE DİYECEKLER

Aracınız
Civic FC5 2020
YETTİM GALİİİİİİİ :)) o EXE gelecek buraya !!!

Aracınız
Civic FC5 2020
YETTİM GALİİİİİİİ :)) o EXE gelecek buraya !!!
Hocam mart ayında gelir Allah’ın izniyle füme EXE ECO sana bulduk biz beyaz elegance eco elimizden geleni yaptık ama sen de tık yok ???
Alınca yanıma tatlıyı almadan gelme ona göre

Konu şu diğer arkadaşlar merak edebilir burdan forum üzerinden yazışarak ki ben istanbuldayım @siviq elegance eco yeni kasa arıyordu kendisi ankarada yardımcı olmaya çalıştım elimizden geldiği dilimizin döndüğü kadarıyla şükür aracına bugün kapora aldı ve yeni aracını 26 istanbul bayiiden ANKARADAKİ bayilere göre daha ucuza almış olacak inşallah muhabbet bu CİVİCTR ve üyelerinin başarısı katkısı diyelim biz buna

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam mart ayında gelir Allah’ın izniyle füme EXE ECO sana bulduk biz beyaz elegance eco elimizden geleni yaptık ama sen de tık yok ???

Konu şu diğer arkadaşlar merak edebilir burdan forum üzerinden yazışarak ki ben istanbuldayım @siviq elegance eco yeni kasa arıyordu kendisi ankarada yardımcı olmaya çalıştım elimizden geldiği dilimizin döndüğü kadarıyla şükür aracına bugün kapora aldı ve yeni aracını 26 istanbul bayiiden ANKARADAKİ bayilere göre daha ucuza almış olacak inşallah muhabbet bu CİVİCTR ve üyelerinin başarısı katkısı diyelim biz buna
Kaça geldi araç ??

Aracınız
Civic FC5 2020
Kaça geldi araç ??
Hocam henüz kapora vermedim versemde ortada fiyat yok ucu açık ne saçma bir iş anlamadım İzmir Bursa eskişehir @siviq sayesinde Ankara ve İstanbul 5 bayide araç yok 186 diyorlar şubat ayı için ama EXE ECO YOK benim tahminin 2-4 bin arası zam yapacaklar gibime geliyor Exe bir yok daha donanımlı vw golf 1.0 motor 160 mı 170 mi ne yazıyordu Polo dolusu için 190 dış galiba sitesinde böyle olunca Honda donanım olarak iyi ama hala şu boya inceliği kafamı kurcalıyor

Aracınız
Civic FC5 2020

Ayıpsın abi, tatlısız olur mu hiç :) 26 şubat gelsede bir an önce kendimi istanbula atıversem. Ankara hem pahalı hemde MTV'yi ödemiyordu. bende son 6 adet kalan beyaz makyajlı ecodan birisini hemen kaptım. Honda ayışığından merak edenler varsa. Bakalım mart ayında fiyatlar sabitmi kalacak yoksa zamlanacak mı merak ediyorum bende. Ayrıca bu çamkıran beni deli ediyor, arıyorum arıyorum kimse açmıyor, sonra bi arıyorum değişik şebeke seesleri geliyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ayıpsın abi, tatlısız olur mu hiç :) 26 şubat gelsede bir an önce kendimi istanbula atıversem. Ankara hem pahalı hemde MTV'yi ödemiyordu. bende son 6 adet kalan beyaz makyajlı ecodan birisini hemen kaptım. Honda ayışığından merak edenler varsa. Bakalım mart ayında fiyatlar sabitmi kalacak yoksa zamlanacak mı merak ediyorum bende. Ayrıca bu çamkıran beni deli ediyor, arıyorum arıyorum kimse açmıyor, sonra bi arıyorum değişik şebeke seesleri geliyor.
Sen sağ salim aracını alda tatlı yemeği senin canın sağ olsun sen misafirsin başkan

Geri