05.02.2016 Cuma İzmir mini buluşma

Aracınız
İşte mevzu uzaklık değil buluşulacak uygun yer demeye getirmiştim :D Bu arada geliyorsun değil mi bir değişiklik yok ?
Var tabiiki. Bizim kuzenler ile buluşma cumartesi gecesine değişti. Dostum Çok çok zor ihtimal gelmem. Çünkü bu gece işe gidiyorum. Yarın gece de gidecem.

İçim gidiyor ama.... Napalım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Var tabiiki. Bizim kuzenler ile buluşma cumartesi gecesine değişti. Dostum Çok çok zor ihtimal gelmem. Çünkü bu gece işe gidiyorum. Yarın gece de gidecem.

İçim gidiyor ama.... Napalım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[:-][:-][:-]

Bende işim dolayısıyla İzmirdeyim ama Honda'm İstanbul'da. Kaçabilirsem görüşmeye gelmek isterim. İzmir tayfasını tanıyalım :)

VA 9827

Arkadaşlar çok hoş bir buluşma oldu mini demişsiniz ama baya bir arkadaş vardı ben ilk defa bir araç formunun buluşmasına katıldım oldukça samimi ve renkli ,ilgili arkadaşlar var çok memnun ayrıldım biraz erken ayrılmak zorunda kaldım :/ bir dahaki buluşmaya inş daha çok vakit ayıracağım
tüm arkadaşlara abilerimize teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Arkadaşlar mini buluşma dünkü hava şartlarına rağmen güzel oldu...İnşallah daha güzel bir hava da daha uzun süre sohbet edebileceğimiz bir toplantıda yeniden buluşuruz...

Geri