1.5 Civic Executive mi yoksa HB 1.5 Sport + mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba tüm forum ve civic kullanıcılarına.
Araç alacağım ama bu ikisinin arasında kaldım çok kararsızım tavsiyeleriniz ve önerileriniz nedir?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba tüm forum ve civic kullanıcılarına.
Araç alacağım ama bu ikisinin arasında kaldım çok kararsızım tavsiyeleriniz ve önerileriniz nedir?

İkisi de güzel :) hoşunuza hangi kasa gidiyorsa onu alın derim, ben sedan araç seviyorum o yüzden sedanı düşünürdüm.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben olsam 1.5 Civic Executive alirdim. Bana gore Sedan arac HB'den daha agir duruyor.

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Teşekkür ederim Cevap için Birinin güvenlik paketi var birinin görüntüsü HB. Çok kararsızım
Güvenlik paketi ile bahsettiğiniz şerit takip , otomatik fren ve kör nokta uyarı ise şöyle söyleyeyim şerit takip sistemini aktif kullanıp keyfini alman için bence uzunca ve saatlerce yollar gitmek lazım ki genelde hepimiz şehir içi kullanıyoruz olmasada olur

Fren kontrol sistemi için birşey diyemiyorum çünkü olması greken bir özellik

Diğeri kör nokta uyarı sistemi derseniz de o zaten hatchback olan araçlarda sedanlarda yokken vardi halen de var :)

Özetle sadece fren kontrol sistemi için tercih ederseniz sedan alın diğerleri ve sedanda olmayan bı çok özellik ayrıntılı incelerseniz zaten hatchback de var

He en son çıkan makyajlı arkadaş ile kiyasliyorsaniz tek artısı bildiğim kadarı ile. (ki makyajsız sedanla kiyaslamiyorum) hatchback den farkı otomatik fren kontrolü

Tabi siz kullanacaksınız tercih yinede sizin :)

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Güvenlik paketi ile bahsettiğiniz şerit takip , otomatik fren ve kör nokta uyarı ise şöyle söyleyeyim şerit takip sistemini aktif kullanıp keyfini alman için bence uzunca ve saatlerce yollar gitmek lazım ki genelde hepimiz şehir içi kullanıyoruz olmasada olur

Fren kontrol sistemi için birşey diyemiyorum çünkü olması greken bir özellik

Diğeri kör nokta uyarı sistemi derseniz de o zaten hatchback olan araçlarda sedanlarda yokken vardi halen de var :)

Özetle sadece fren kontrol sistemi için tercih ederseniz sedan alın diğerleri ve sedanda olmayan bı çok özellik ayrıntılı incelerseniz zaten hatchback de var

He en son çıkan makyajlı arkadaş ile kiyasliyorsaniz tek artısı bildiğim kadarı ile. (ki makyajsız sedanla kiyaslamiyorum) hatchback den farkı otomatik fren kontrolü

Tabi siz kullanacaksınız tercih yinede sizin :)

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bizde 16 binde Rs ve 6 binde Sport+ var ve ikisi de beyaz :)

Performans: ikisi de benzer 150km/s üstü sedan biraz daha hızlı

İç mekan rüzgar sesi: Rs daha iyi , özellikle arka kısım

Yol tutuş: Sedanda 18” 235 Honda’nın Apollon jantları var, Hb standart lastikler ile. Hb belirgin şekilde daha iyi yol tutuşa sahip. Süspansiyon normal konumda bile sedandan daha sert ki sertleştirilmiş konumu açıkken epey sert oluyor araç.

Konfor: Sedan 18” 235 lastikle bile daha yumuşak ve konforlu

Biraz ne aradığınıza bağlı seçim

D5F89E32-2905-4EFA-9CAF-78F58BD2B46E.jpeg

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Seçim bence zevk meselesi aralarında pek fark yok. Ben hb seviyorum görüntüsünün daha iyi olduğunu düşünüyorum stock halde modifiyeli gibi ayrıca yeterli genişlikte olduğu için hb tercih ettim ama yeni kasa ve eklenen özellikler için bir şey diyemem bir de hb üretimi İngiltere malzeme işçilik daha kaliteli oluyor bilginiz olsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için
Bu arada
Honda Civic 1.5 Executive benzinli Otomatik fiyatında 4 bin indirim yapmış. Ama araç yok ellerinde kapora verin sıraya koyalım diyorlar.
Ama genel olarak araçlarında indirim mevcut.

Geri