1.5 H-RV AT & 1.6 Dizel AT

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar. Temmuz ayında civic dizelin otomatik versiyon lansmanı yapılacak. Ağustos ayından sonra da kendi fb7 mi satarak aracımı değiştireceğim. Sizlerin de görüşlerini alarak hrv mi civic mi fikir alışverişi yapmak isterim. Hrv donanım olarak premium bir araç. Civic de yabana atılacak bir araç değil. Hrv şu an 131 civarı. SUV olması dikkatimi çekti. Performans olarak civic dizelin yanından geçemez ama kalite ve montaj olarak daha yukarıda. Sizlerin de varsa yorumlarını bekliyorum. Keyifli forumlar.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oguz6

0
Aracınız
ben hrv derdim dürüst olmak gerekirse fc5 mimlenmis artık inanın çalıştığım kurumda gelip arabaya bakan ya bu arabanın tavanı filan çıkıyormuş diyor bir bayan ablamiz vardı o bile gelip sordu hayır arabadan da hiç anlamaz geçen gün komsum gelmiş arabaya bakdi eliyle bastırıyor du ne yapıyorsun deyince ya burası gocuyomus iyide senin gibi bir kaç salak daha baksa gocmeyecek olsa da göçer

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Zor seçim :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
ben hrv derdim dürüst olmak gerekirse fc5 mimlenmis artık inanın çalıştığım kurumda gelip arabaya bakan ya bu arabanın tavanı filan çıkıyormuş diyor bir bayan ablamiz vardı o bile gelip sordu hayır arabadan da hiç anlamaz geçen gün komsum gelmiş arabaya bakdi eliyle bastırıyor du ne yapıyorsun deyince ya burası gocuyomus iyide senin gibi bir kaç salak daha baksa gocmeyecek olsa da göçer
:) abla ve komşu iyiymiş. O değil biraz önce honda borayı aradım hrv nin test aracı yok diyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
O yüzden görüşlerine ihtiyacım var.

Ben genel de araçların ikinci el de hızlı satışına ve değer artışına bakıyorum, kendi adıma civic satış kolaylığı ve piyasa artışı yüzünden önceliğim olurdu.
Gerçi 1999 Accord elden çıkarması zor bir araç ama 3 hafta için de aldığım fiyattan 5.000 TL yukarı sattım :)

Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=964]maksu[/MENTION] abim bence Civic daha mantıklı [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] abiminde dediği gibi ikinci el de satış kolaylığı ve prim yapma açısından H-RV, Civic e pek yaklaşamaz

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Cumartesi bir görüp ön fikir edinelim o zaman. Eyvallah [MENTION=5179]Alperen58[/MENTION]

Geri