1,5 Vtec Turbo Aracı nasıl anlarım?

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Hata boya yok demiş ama değişen yok dememiş, değişmiş olabilir
Önceki aracımda küçük bir kazadan dolayı bagaj boyanmıştı, Civic yazısını da sökmüşlerdi. Fikir olarak aklıma geldi, yoksa 1.5 ise araç makyajsız ise RS, makyajlı ise VTec turbo yazıyor olması lazım. Yoksa o yazıda bir şey olmuştur :)

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar. Civic araç almaya karar verdim. 1,5 turbolara bakıyorum. bi tane favorimde araç var 1,5 turbo 182 beygir yazmış ancak bişey kafama takıldı. Turbo araçlarda sağ arkada VTEC Turbo şeklinde bi logo olması gerekmiyor mu? Bu araçta o logo yok. Bu ne anlama gelir? Aracı bilmediğim için soruyorum. Teşekkürler
hocam avrupa icin üretilen civicler birara ic piyasaya verildi 2020 mayis haziran temmuz gibi.O civicler 182 bg fakat arkada vtec turbo yazmiyor. on far yıkama varsa sedan bir civicte fc5 icin konusuyorum avrupa icin uretilmistir. burdan anlayabilirsiniz

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam avrupa icin üretilen civicler birara ic piyasaya verildi 2020 mayis haziran temmuz gibi.O civicler 182 bg fakat arkada vtec turbo yazmiyor. on far yıkama varsa sedan bir civicte fc5 icin konusuyorum avrupa icin uretilmistir. burdan anlayabilirsiniz
Onlar düz, vites arka koltuk ısıtma, 8 hoparlör vb. donanımla gelmedi mi? Yanlış hatırlamıyorsam premium paket olarak kısa bir süre satıldı.

Geri