1.6 ies titreme sorunu

Aracınız
Civic ES7 2001
@volkan1252 belliki problem baskı balata değil. Aracınızı faal olarak kullanmayın. Çünkü tekrar baskı balata değiştirmek durumunda kalırsınız. Rolantide iken gaz verdiğinizde başta titriyor dediniz. Bir yerde boşluk var veya kavramayı olumsuz etkileyen birşey olabilir. İyi bir ustanın görmesi lazım. @Hakan55 hocamın önerdiği ustaya bir gösterin.
Evet doğru diyorsunuz titreme olduğu için balatayi bozuyor arac.

Aracınız
Civic ES7 2002
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün tekrar ustama gittim şanzuman takozunu değiştirdik bujileri değiştirdim gaz ayari yaptirdim.Degisen birşey olmadı.Usta bindi araca baktı olayı özetledi volan yavas dönerken balata volana yapışınca titreme oluyor.Volan hızlı dönerken balata yapışınca titreme olmuyor.2 hafta daha bin dedi malum volan tornalı düzelmezse tek care volan dedi.Cıkma volan bulalım dedi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün tekrar ustama gittim şanzuman takozunu değiştirdik bujileri değiştirdim gaz ayari yaptirdim.Degisen birşey olmadı.Usta bindi araca baktı olayı özetledi volan yavas dönerken balata volana yapışınca titreme oluyor.Volan hızlı dönerken balata yapışınca titreme olmuyor.2 hafta daha bin dedi malum volan tornalı düzelmezse tek care volan dedi.Cıkma volan bulalım dedi.
Hadi bakalım. Sanki tünelin sonu göründü gibi duruyor.

Geri