1.8 FD6 Executive Sedan

Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar Merhaba,

2008-2011 1.8 FD6 Executive Sedan. Bu araçtan almayı düşünüyorum. Piyasası hakkındaki düşünceniz nedir ? Tipi çok hoşuma gidiyor ve 1.8 olması da önemli benim için.Makyajlı olan kasa olsa daha iyi olur ama ilk etapta o çok elzem değil :). Aramaya değer mi uzun sürer mi temiz bir araç bulmak sizce ?

Teşekkürler.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar Merhaba,

2008-2011 1.8 FD6 Executive Sedan. Bu araçtan almayı düşünüyorum. Piyasası hakkındaki düşünceniz nedir ? Tipi çok hoşuma gidiyor ve 1.8 olması da önemli benim için.Makyajlı olan kasa olsa daha iyi olur ama ilk etapta o çok elzem değil :). Aramaya değer mi uzun sürer mi temiz bir araç bulmak sizce ?

Teşekkürler.

Uzun süre aradım fakat istediğim gibi bişey bulamadığım için 1.6 aldım. Yakıt tüketim değerleri arasında çok fark yok fakat vergisi daha yüksek. Vergiyi göze alıyorsanız temiz bulduğunuzda kaçırmayın derim. Ben aradığımda piyasada çok az sayıda bulabildim, piyasası mı yok yoksa alan satmıyor mu anlamadım .

iPhone cihazından gönderildi.

Kerameti nedir ki...

Bence uzak durulması gerekenlerden...

Bir dönem ithal gelen ve sonrası olmayan bir araba...

140 beygir olunca 125 lik fd6 nın üzerinden mi atlayacak.

Makyajlı fd6 elegance al keyfini sür bence.

Aracınız
Honda CRV
Uzun süre aradım fakat istediğim gibi bişey bulamadığım için 1.6 aldım. Yakıt tüketim değerleri arasında çok fark yok fakat vergisi daha yüksek. Vergiyi göze alıyorsanız temiz bulduğunuzda kaçırmayın derim. Ben aradığımda piyasada çok az sayıda bulabildim, piyasası mı yok yoksa alan satmıyor mu anlamadım .

iPhone cihazından gönderildi.

Vergi sıkıntı değil benim içinde temizini bulmak sanırım zaman alacak. Daha yeni başladım aramaya ama.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bende geçen yıl @w0lkan gibi çok araştırdım ama uygun kilometreli ve ciddi kazası olmayan yoktu :unsure: Temizini bulmak cidden zor bence.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar birde 1.8 executive de sunroof olup olmama neye göre oluyor opsiyonla mı model yılıyla mı ilgili ?
Ben 2010 model makyajlı kasa executive görmüştüm, sunroof yoktu ama koltuk ısıtma mevcuttu, daha öncekilerde sunroof var ama koltuk ısıtma yok diye hatırlıyorum :unsure:

Geri