Civic FC5 1 Aylık aracım satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selamlar 1 ay önce aldığım aracımı , ev almayı düşündüğüm için satıyorum malesef ,

Alacak arkadaşa yardımcı olabilirim .

1000 km boyunca servisin rodaj yok , direkt kullanabilirsin uyarısına rağmen 4000 deviri geçirmeden ve sadece benzinde kullandım .

İzmirdeki Honda Bayini arayıp fiyat aldığımda aksesuarsız 275.000 lira fiyat verdiler . Buna istinaden aksesuarlarıda dahil edip bu şekilde bir fiyat belirledim .

1000 Km de Hatasız FULL+FULL , 30.000 liralık Bayi Aksesuarlı İlan No: 920263802 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...0.000-liralik-bayi-aksesuarli-920263802/detay

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Vay be 1 ayda fiyatlar nereye gelmiş. Geçen ay çamkıran bana bu aksesuarlarla beraber 255bin fiyat vermişti...

Malesef hocam , Türkiye piyasası + Hondanın uyguladığı fiyat politikasıyla sonuç bu , herkese farklı rakam.
Alacak arkadaşa fiyat konusunda yardımcı olabilirim

Aracınız
Civic FC5 2018
Ev işiniz hayırlı olsun ,Allah gönlünüze göre versin.Bu fiyat muhtemelen sizi epey bekletecektir ,İstanbul bayileri deri koltuklu, aksesuarlı şuan 265.000 liraya veriyor.(Mutluhan Honda, Perşembe günü verilen fiyat).
2020 ,0 km Eco executive araçlar ise sahibinden üzerinden ,280.000 lira bandında satışta. Hakkınızda hayırlı olmasını temenni ederim.

Değerli yorumunuz ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Açıkçası bayiden aldığım fiyata istinaden bu mantıkta düşünüp fiyat yazdım . Ama bayilerinde biri diğerini tutmuyor malesef.Dediğinizde haklısınız biraz pazar araştırması yapıp fiyat revizesi yapabilirim .

Aracınız
Civic FC5 2019
Aksesuar araca pek fazla fiyat getirmez maalesef. Benimde şahsi fikrim fiyat yüksek, dün Çorlu nitko Honda bayisine uğradım sanırım 40 civarı araç vardı girişte ve hemen yan taraftaki bahçede. Aracın bol olduğu dönemlerde bu aksesuarları hediye bile ediyorlar ki servisin 1500 lira yazdığı aksesuar piyasada orijinal Honda logolu olanlar 200-300 lira. Dün plastik marspiyel kaplaması sordum servise 1500 dediler dışarda 250 liraya anlaştım:(

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam fiyatı fazla revize etme. Piyasada bi ton 10 yillik teneke araç 100 binlerde.giderken, b segmenti eli yuzun duzgun bir cok arac 250-300 bin bandina satilirken, aksesuarli haliyle exe den fazlasi olan araci hakki olan fiyata satman dilegiyle. Ne yazikki honda bayileride dahil su piyasada araci hakkini belirleyemiyirlar cok satacaz diye

Hocam açıkcası aksesuarı dahil etme sebebim şu şekilde dışarda yaptırmış olsam daha uyguna elbette ama servis çıkışlı ve garanti dahilinde olduğu için eklemem gerektiğini düşündüm ve araç daha 0 sayılır .
Bizi zora düşüren durum bayilerin çok alakasız fiyatlar vermesi , buda bulanık bir piyasa oluşturuyor .
Mesela sarı sitede flap, marşbiyel, spoiler taktıran herkes full aksesuar yazmış , fakat Hondada aksesuar yelpazesi çok geniş , bunu hepimiz biliyoruz .
Ben aracı kendim kullanacağım için ekstradan 4 bin liralık masraf yaptım , paspas takımı ,karbon trim, koruyucu folyo , bagaj içi üst kısıma koruyucusuna kadar .
İstediğim gibi bir ev fırsatı çıktığı için satma kararı aldım , ticaret yapan birisi değilim . Sadece en uygun ve mantıklı rakamdan aracımı satmak istiyorum

Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim

kayhanbozkus

0
Yönetici
Satarken aksesuarın fiyata direk yansitilmasini dogru bulmuyorum. Sizin zevkinize uygun yapilmis bir arac baskasini tatmin etmeyebilir. Soyle bir piyasaya baktim 2021 model sınır olarak 5000 km olan araclari inceledigimde en yuksek fiyat sanirim sizinkiydi. Umarim satilir ama ben bu fiyata pek ihtimal vermiyorum. Diger araclarla neredeyse arasinda 30-40 bin tl arasi bir fark gozlemledim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam zaten tatmin olan ya da beğenen birisi alacak öyle değil mi ?
Fiyat konusunda diğer arkadaşlarda söyledi ortalamanın üzerinde olduğunu , bayiden aldığım fiyata istinaden böyle bir fiyat koydum , ama dediğim gibi muhtemelen revizeye gideceğim birçok arkadaş bu konuda haklı.
Aksesuar konusundaysa ben alırken bu aksesuara ücret ödüyorsam satarken neden üzerine eklemeyim ki.
Yapılan aksesuarlar ise aslında Honda’nın aslında yapması gereken ama bizim fazla para vererek yaptırdığımız aksesuarlar .
Kaput amörtisörü , arka klima ünitesi ,bagaj amörtisörü , ses izolasyonu gibi gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri