1 Mayıs İşçi ve emekçi bayramı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

1 MAYIS İşçi ve Emekçilerin Bayramı Kutlu Olsun...

civictr 1 mayıs.jpg

Aracınız
istanbul için çile olan bayramımız kutlu olsun.

Aracınız
Bence insanların kendini mutlu edeceği bir günde de olsun aksaklık.

Çoğu haber Bülteni de bayram yerine aksaklık haberi ile başladı. Olumsuz algı yönetimi bu olsa gerek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bence insanların kendini mutlu edeceği bir günde de olsun aksaklık.

Çoğu haber Bülteni de bayram yerine aksaklık haberi ile başladı. Olumsuz algı yönetimi bu olsa gerek.

yok hocam aksaklık olsun onlara lafım yok. istanbulda ulaşım cevizlibağa kadar dı. işe zor geldim. metrobüs çalışmıyor. otobüs yok denecek kadar az. Birileri sürekli ortalığı karıştırma mantığıyla yaşayabiliyor ama bizim suçumuz yokken bizde onlarla beraber yanıyoruz.

Millet taksime gitmesin diye işe güce gidenler çile çekti. Yoksa milyonlar düzgün bir şekilde bayramını kutladı. Ben zaten artık tv haberlerini hiç izlemiyorum neredeyse.

Aracınız
yok hocam aksaklık olsun onlara lafım yok. istanbulda ulaşım cevizlibağa kadar dı. işe zor geldim. metrobüs çalışmıyor. otobüs yok denecek kadar az. Birileri sürekli ortalığı karıştırma mantığıyla yaşayabiliyor ama bizim suçumuz yokken bizde onlarla beraber yanıyoruz.

Millet taksime gitmesin diye işe güce gidenler çile çekti. Yoksa milyonlar düzgün bir şekilde bayramını kutladı. Ben zaten artık tv haberlerini hiç izlemiyorum neredeyse.

Ben haberleri izleyince genel yazdım. Sizin mesajı görünce sadece onları hatırladım. Yoksa zaten kastım siz ve mesajınız değildi.

Geri