Civic FC5 10 bin bakımı ankara

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet geçtiğimiz Şubat ayında 50 bin bakımını yaptırdım bir de fren hidroliğini değiştirmiştim. Hava filtresi muadil, polen ve yağ filtresi orijinaldi. Eneos 0-20 yağ kullanır. Benim tahminim 10 bin bakımı 450 geçmez.

Emre hocam tesekkur ederim. Sen de garantiyi bozdun sanirim ben de gitmemeyi dusunuyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Hondacı Kadir'i duymayan Ankaralı Honda kullanicisi :) Şaşmaz'da dukkani ben 2018'de aracimi sattigim icin son fiyatlari bilmiyorum.
Hocam fiyat da yazabilir miyiz son bakimda ne kadar tuttu sizin? Hic duymadim isimleri nerde acaba dukkanlari

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Aracınız
Civic FC5 2020
Hondacı Kadir'i duymayan Ankaralı Honda kullanicisi :) Şaşmaz'da dukkani ben 2018'de aracimi sattigim icin son fiyatlari bilmiyorum.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

5-6 ay oldu olmadi arabayi alali. Oncesinde hic honda kullanmamistim. Tavsiye eder misin?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben ilk bakımdan itibaren bozdum yalnızca şanzıman yağını yetkili serviste değiştirdim onun dışında yakınından bile geçmem

Aynen senin gibi yapacagim yarin bi onden arayip sorayim. Acaba su tse belgesi olayi var midir bu kadirde garantilik bir sey olursa en kotu dava acarim:)

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamlar, bazılarında okuyorum sadece şanzıman yağını serviste değiştirdiklerini söylüyorlar. Araç yinede garantiden çıkmış olmuyor mu? Yoksa şanzıman yağı dışarıda olmadığı için mi servisi tercih ediyorsunuz?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamlar, bazılarında okuyorum sadece şanzıman yağını serviste değiştirdiklerini söylüyorlar. Araç yinede garantiden çıkmış olmuyor mu? Yoksa şanzıman yağı dışarıda olmadığı için mi servisi tercih ediyorsunuz?

Şanzıman işi narin olduğundan hata tolere etmiyor ondan servise gidiliyor. Araç tamamen garantiden çıkıyor ama kesin olarak kimse konuşamıyor dava etseniz çok iyi bir avukatla belki kotarılabilir diye düşünüyorum

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Aracınız
Civic FC5 2017

Araç garanti dışı kalır, şanzıman yağını serviste değişseniz bile durumu kurtarmıyor ben servis yetkilisine sormuştum. Ben bütün bakımları dışarıda şanzıman yağını yetkilide değiştirdim. Dışarıdan fiyat aldığımda arada çok bir fark yoktu bir de şanzımanı riske etmek istemedim o sebeple yetkili servisi tercih ettim.

Geri