10 mesaj sınırı

Hayırlı akşamlar. Az önce kayıt oldum bir araba hakkında akşama kadar bi karar vermem lazım, ilk arabam olacağı için fikir almak istedim. Alım-Satım bölümüne konu açamıyorum, 10 adet mesaj sınırını doldurmadan görüş ve öneri almam mümkün müdür ? Boş yorumlar atıp 10 mesaja ulaşmak istemedim.

Hayır, bahsedeyim isterseniz biraz.

1999 model , 1.6i es benzinli (hiç tüp takılmamış) , 155 binde, gri, manuel, güvenlik paketsiz, lastikler yeni, içi gayet temiz, kaza kaydı yok, tek değişen (arka tampon) ve 3 parça boya. 12-13 senedir tek elde kullanılmış, yakınımın tanıdığı, orta yaş üzeri biri. Onlarda bizde piyasasını ederini pek bilmiyoruz. Sıfır araba almaya seat servisine gittiklerinde 21,700 e saymışlar arabayı, isterseniz aynı fiyata size vereyim dedi. Sorduğum kişiler zarar etmezsin diyor genelde, yinede burda da bir sormak istedim. Piyasa bilgisi olan varsa fikir verir diye.

Aracınız
Hayır, bahsedeyim isterseniz biraz.

1999 model , 1.6i es benzinli (hiç tüp takılmamış) , 155 binde, gri, manuel, güvenlik paketsiz, lastikler yeni, içi gayet temiz, kaza kaydı yok, tek değişen (arka tampon) ve 3 parça boya. 12-13 senedir tek elde kullanılmış, yakınımın tanıdığı, orta yaş üzeri biri. Onlarda bizde piyasasını ederini pek bilmiyoruz. Sıfır araba almaya seat servisine gittiklerinde 21,700 e saymışlar arabayı, isterseniz aynı fiyata size vereyim dedi. Sorduğum kişiler zarar etmezsin diyor genelde, yinede burda da bir sormak istedim. Piyasa bilgisi olan varsa fikir verir diye.

İes lerin fiyatları tabiki çok arttı araç dediğiniz kadar temizse fiyatı makul alınabilir. 22 den aşağı yazan yok aracına tek elden ve km düşük olması büyük avantaj boyasına vs takılmayın bu araçlar kaç yaşına geldiler.

Benim şahsi görüşüm bu fiyata alınır ama fiyatı düzleyin biraz :)

Daha önceden araba temizmiş satarsanız haber verin dediğimiz için haber verdiler zaten bize. Yarın servise satacaklarmış arabayı isterseniz aynı fiyattan verelim dediler yani o yüzden fiyatımız sabit. Vakit dar biraz o yüzden arada kaldım, bide ilk araba olacak fazla bilgi sahibi değilim. Diskler değişecekmiş, üzerinde şoförlüğü geliştiricez, ayrıca uzun vade de kullanmayı düşünürsem çelik jant, tüp vs taktırabilirim, satarken bunlarıda üzerine koyulup satılabilir mi acaba. Azda değil 17 yaşında araba :)

Aracınız
Daha önceden araba temizmiş satarsanız haber verin dediğimiz için haber verdiler zaten bize. Yarın servise satacaklarmış arabayı isterseniz aynı fiyattan verelim dediler yani o yüzden fiyatımız sabit. Vakit dar biraz o yüzden arada kaldım, bide ilk araba olacak fazla bilgi sahibi değilim. Diskler değişecekmiş, üzerinde şoförlüğü geliştiricez, ayrıca uzun vade de kullanmayı düşünürsem çelik jant, tüp vs taktırabilirim, satarken bunlarıda üzerine koyulup satılabilir mi acaba. Azda değil 17 yaşında araba :)

İes benim de eski aracım çok güzel kullanması çok zevkli karakteri olan bir araç 1.6 benzinli olarak o kadar yıl nasıl binmişler enteresan :) çokta dayanıklı bir araçtır tabiri caizse yağını suyunu koyun eşşek gibi binersiniz ilk araç olabilecek bir arabadır. Bu aracı ben 198 bin de 5 yıl önce 17.000 tl ye aldım aldıktan 3 sene sonra 220 binde 21 bin tl ye sattım fiyat artışı böyle onu siz hesap edin :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hayırlı akşamlar. Az önce kayıt oldum bir araba hakkında akşama kadar bi karar vermem lazım, ilk arabam olacağı için fikir almak istedim. Alım-Satım bölümüne konu açamıyorum, 10 adet mesaj sınırını doldurmadan görüş ve öneri almam mümkün müdür ? Boş yorumlar atıp 10 mesaja ulaşmak istemedim.

Konuyu sohbet bölümüne taşıyorum, oradan devam edilebilir.
Sorunuzla ilgili, benim kişisel düşüncem 99 model hiç bir özelliği olmayan bir civic için çok para.
Sırf Civic piyasasının bu kadar uçmasından dolayı üç gün önce 1999 Accord ex aldım, özelliklerini saysam yarısı civicte yoktur :)
Halkımız arabadan anlamadığı için 99 civicler bu paralara gidiyor :)

Aracınız
Bence orta fiyat LPG jant derken aynı şimdiki piyasadaki araçların fiyatına denk gelir ama siz bole denilen temizlikde bir ies i o fiyata bulamazsınız km avantajı var eğer araç hosunuza gidiyorsa aliňir pişman olunacak araç deil bu fiyat normal temizlik ve km cabasi değişen de yok

mobil

Aracınız
Konuyu sohbet bölümüne taşıyorum, oradan devam edilebilir.
Sorunuzla ilgili, benim kişisel düşüncem 99 model hiç bir özelliği olmayan bir civic için çok para.
Sırf Civic piyasasının bu kadar uçmasından dolayı üç gün önce 1999 Accord ex aldım, özelliklerini saysam yarısı civicte yoktur :)
Halkımız arabadan anlamadığı için 99 civicler bu paralara gidiyor :)

Accord en sevdiğim arabalar listesinde ilk 3 te özellikle 2003 kasası deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim kendi adıma

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri