100.000 tl ye raporla alabileceğim araç tavsiyeniz ??

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynen hocam. Hibrit corolla idi. Ancak evdeki hesap carsiya uymadi. Ancak sunuda belirtmek isterim eco elegance nin ozellikleri corollayi geride birakir. İkisinide kullandim. Ozellik guzellik bakimindan honda. Ses yaliitimi biraz daha iyi biraz daha atik geldi corollada sanki. Elbette bi otopark videosu gibi yorum yapamam ama. Naçizane fikrim bu sekilde.

.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynen hocam. Hibrit corolla idi. Ancak evdeki hesap carsiya uymadi. Ancak sunuda belirtmek isterim eco elegance nin ozellikleri corollayi geride birakir. İkisinide kullandim. Ozellik guzellik bakimindan honda. Ses yaliitimi biraz daha iyi biraz daha atik geldi corollada sanki. Elbette bi otopark videosu gibi yorum yapamam ama. Naçizane fikrim bu sekilde.

.

Aracınız
Civic FB7 2013
Teşekkürler efendim
Bayilerde de araç kalmamış pek
Anlaşılan Yeniyıl Zamları da eklenince biraz daha maddiyatı değerlendirmek gerekecek

Aracınız
Civic FC5 2019
Valla hocam elinizdekininde ustune cikmaya calisin. Raporun bi anlamı olsun.

.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynen çok doğru söylüyorsunuz raporu daha yeni aldım
2 yıl süreli. Sonrasında yenilenmeme ihtimali de olabilir
Almışken tam donanımlı, tutulan, yenilemeye bile gerek kalmadan uzun süre kulllababileceğim araç olsun istiyorum
Mevcut arabam Honda olduğu için hondadan araştmaya başladım
Başka markalara da bakmayı düşünüyorum tecrübeli arkadaşlardan istifade edeyim diye foruma sordum

Ad Soyad
Eren Çavuş
Aracınız
Civic FD6 2012
Şu an bildiğiniz üzere 2022 ötv sınırı 450.500 TL oldu. Ben honda modellerine oldukça ilgi gösterdim ama toyota corolla aldım sebebi de biraz maddiyat ile alakalıydı. Doğru ve detaylı Engelli ÖTV hesaplama hesaplamak ve bütçenize en uygun aracı seçmek için de engelli araç fiyatları bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Geri