1000 Bakımı

Aracınız
Civic FC5 2021
İyi akşamlar 1000 km bakımını aldığımız bayi dışında yaptırsak ücret talep ederler mi ? Aracı aldığım bayi 1000 km bakımının ücretsiz olduğunu söylemişti ama farklı bayiye gitmek durumda kaldım tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Aracınız
Civic FC5 2020
İyi akşamlar, 1000 km bakım değil, kontrol amaçlı yapılıyor. Servis sizin bi şikayetiniz var mı onu soruyor ? Ben aracı Bursa'dan almıştım ama 1000 km kontrolüne Eskişehir'de gitmiştim. Herhangi bir ücret talep etmediler.
İyi akşamlar 1000 km bakımını aldığımız bayi dışında yaptırsak ücret talep ederler mi ? Aracı aldığım bayi 1000 km bakımının ücretsiz olduğunu söylemişti ama farklı bayiye gitmek durumda kaldım tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1000 bakımını dilediğiniz yetkili honda servisinde randevu alarak ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Bakim dan ziyade kontrol yapılır araç,varsa kullanıcı sürücü şikayetlerini iletir. Bunlarin çözüme kavuşturulması için çaba harcanır.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

Sakın ihmal etmeyin, mutlaka gidin, tecrübeyle sabit. Hangi yetkili servis olursa olsun, ücret talep etmezler merak etmeyin.

Geri