1000 km bakım

Aracınız
Bedava yapacakları şey anca bu kadar işte, benim araçta 900 şuan inan gidesim gelmedi

////34 UN 0540\\\\

Aracınız
Ben dedim ki yarın çalışıyorum saat 4 te getirsem olmaz mı hani yarım saatlik işi varsa benim için iyi olur. Kadın bana efendim yarım saatte mümkün değil falan sabahtan bırakırsanız iyi olur sanırsın arabaya baştan sona kontrol edecekler.

Aracınız
Ben dedim ki yarın çalışıyorum saat 4 te getirsem olmaz mı hani yarım saatlik işi varsa benim için iyi olur. Kadın bana efendim yarım saatte mümkün değil falan sabahtan bırakırsanız iyi olur sanırsın arabaya baştan sona kontrol edecekler.

bu gün 1000 bakımı için gittim servise. lifte kaldırıldıktan sonra ustayla sohbetimiz ve arabayla ilgili diğer şikayetlerim (lpg'ye atınca gelen ses) dahil toplam 15-20 dakika kadar sürdü

TAYGUN

0
Aracınız
Yağ değiçmez 1000 km bakımı kontrolden ibarettir. Gerekli görülürse değişir ama buda bi sorun olduğunu gösterir ve müdahele edilir araca.

ywzckr

0
1000 bakımı

1000 bakımı

Araç 1100 km oldu bin bakımı için götüreceğim özellikle kontrol ettirmemi düşündüğünüz şeyler varsa söylerseniz sevinirim arkadaşlar, bende baktırırım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri