1000 km kazası :)

Aracınız
bu sabah aracımı 1000 km ücretsiz bakımına götürmeye niyetlenip yola çıktım ve benizliğe uğradım bendin alırken arkadaki kamyon sağolsun ayna kullanmadan geri gelip benim araca vurdu stop patladı servis stopun elinde olmadıgını ve 1 ayda geleceğini söyledi fiyatıda 1400 tl gerçekten 1 arka sol stopu 1 ay beklemek cok saçma geldi bana

Aracınız
teşekkür ederim sağolasın , tampon ve bagaj kapağında sevindirici olan hiç darbe yok ancak stopun patladıgı yerde tampon diğer köşeye göre yarım cm dışa doğru çıkmış gibi gözüküyor inşallah yeni stop vidalanırken o baskıyla aynı hizaya gelir. yoksada canımız sağolsun

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun hocam.Nazarlık diyelim o zaman...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
bu sabah aracımı 1000 km ücretsiz bakımına götürmeye niyetlenip yola çıktım ve benizliğe uğradım bendin alırken arkadaki kamyon sağolsun ayna kullanmadan geri gelip benim araca vurdu stop patladı servis stopun elinde olmadıgını ve 1 ayda geleceğini söyledi fiyatıda 1400 tl gerçekten 1 arka sol stopu 1 ay beklemek cok saçma geldi bana

Hocam bir ay beklemek yerine baska servislere sorun olmadi kargoyla alip kendi servisinizde taktirirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçmiş olsun. Böyle bir şey var mı ya! Bir adet stop farını 1 ay bekleyeceksiniz. Hem de 1400tl! Yuh diyorum. [:-] Araçtan soğuyorum resmen

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6534]ahmetbylkdz[/MENTION] Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun .

Geri