Civic FC5 1000 km kontrolleri

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba aracımı 13 Mart ta teslim aldım.
Virüs nedeniyle ve iş yoğunluğundan çok kullanmıyorum.
Şuan aracım 400 km civarında bu 1000 km kontrolleri km dolduğunda mı gitmem gerek yoksa 1 ay sonra mı gitmem gerekiyordu.
1 ay sonra gitmem gerekiyorsa ben bunu kaçırdım bundan dolayı bir sorun çıkar mı

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim de 1 ay doldu. Satış temsilcisine mesaj attım virüs muhabbetinden dolayı ortam malum diye.
Notunu alırım bakım kağıdında da ekstra belirtiriz sıkıntı olmaz abi yazdı.
Bayramdan sonra gideceğim bende.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Bende aynı tarihte aldım 1600 km oldu daha gitmedim bulunduğum şehirde yok, giriş çıkış yasaklari da vardı, aldığım bayi 2000 km ye kadar gidin dedi, gideceğim servis başka ama o ne olur bilmiyorum. Sonuçta ücretsiz amaç kontrol ve servisle tanışma. Bunun için bı dünya km yapmaya ne gerek var her 10000 de gideceğiz işte.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben servisi aradım Bursa inalları pek bilgileri olmadığını söyledi aracı aldığım satış danışmanı ama not olarak ekstra belirtiriz dedi sonra hondayı aradım görüştüğüm kişi pandemi dolayısıyla kullanıcılarımıza esneklik sağlıyoruz zaten 1.000 km bakımında herhangi bir parça vs. Değişimi olmadığını sadece araç hakkında mevcut durumuyla ilgili rutin kontrollerin yapılıp bilgi verildiğini söyledi pandemi sona erdiğinde servise gidip bakımınızı yaptırabilirsiniz diye söyledi sizlerde bakıma gidemediğiniz süreçte servisi yada direk hondayı arayıp durumu aktarıp bilgi alabilirsiniz ( hondada görüştüğüm kişiye özelliklede belirttim pandemi sona erene kadar aracım 3.000 km olursa problem olurmu diye problem olmayacağını söyledi )

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba aracımı 13 Mart ta teslim aldım.
Virüs nedeniyle ve iş yoğunluğundan çok kullanmıyorum.
Şuan aracım 400 km civarında bu 1000 km kontrolleri km dolduğunda mı gitmem gerek yoksa 1 ay sonra mı gitmem gerekiyordu.
1 ay sonra gitmem gerekiyorsa ben bunu kaçırdım bundan dolayı bir sorun çıkar mı

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben 1000km bakimina 2000 km yakin gittim sikinti olmaz zaten herhangi birsey acilmiyor rutin kontrol

Aracınız
Civic FC5 2020
Cok dert etmeyin günü gecmis km gecmis ya da daha 1000 km ye var diye kesin bi kural yok, aracı motor kaputunu açıp herhangi bi kaçak, sizinti, kelepcelerde gevseklik, vidalarda oynama var mi diye kontrol edip gonderiyolar 10 dk lık bi islem, gozunuzde buyutup bekletinizi yukseltmeyin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri