12.1 Ekran

Aracınız
Civic FC5 2016
Satıcı tamirden dönen bir cihaz gibi gösterir ise sorun olmayabilir, ama bu iş biraz şans işi :)

Artık şansımızı deneyeceğiz . Birde birşey daha sormak isterim. Bu cihazın montajı sonrası garanti de sorun yaşarmıyım? Sonuçta herşey soket girişli , kesme biçme yok ama bilemedim ?

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Artık şansımızı deneyeceğiz . Birde birşey daha sormak isterim. Bu cihazın montajı sonrası garanti de sorun yaşarmıyım? Sonuçta herşey soket girişli , kesme biçme yok ama bilemedim ?

Sadece hayal et

Bir önceki aracıma sizin gibi yurt dışından cihaz aldım, yetkili servise montajını yaptırdım.
Garanti ile ilgili multimedya cihazından kaynaklanan elektriksel bir arızada garanti ile ilgili aracınıza işlem yapılmaz.
Ben bu şekilde iki yıl kullandım bir arıza yaşamadım ;)

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba ;

Bugün siparişimi verdim. İnşallah iyi olur. Sipariş konusunda Kahramanmaraş tan Ejder bey kardeşim sağolsun çok yardımcı oldu. İnşallah gelince montajını yaptıktan sonra resimlerini atarım.

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba ;

Bugün siparişimi verdim. İnşallah iyi olur. Sipariş konusunda Kahramanmaraş tan Ejder bey kardeşim sağolsun çok yardımcı oldu. İnşallah gelince montajını yaptıktan sonra resimlerini atarım.

Sadece hayal et

Hayırlı olsun, gelince montaj yapılırken de resimler iseniz merak edenlerin de sorularına cevap olur.

Gelince detaylı video paylaşırsanız sevinirim.
Ben cylonenin yerine gittim sahibi ilede tanıştım ve işyerlerimiz karşılıklı komşu çıktık, adamlar komşu indirimi bile yapmıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar.
Bende sizin gibi gördüm AliBaba'da.
Eğer memnun kalırsanız bende sipariş etmek isterim.

Emre Yıldırım
Kastonya Wood design
@kastonyaonline
05345727637
-
1998 Honda Civic 1.4
2013 Honda Civic elegance
2017 Honda civic ex. Eco.

Aracınız
Civic FC5 2016
Gelince detaylı video paylaşırsanız sevinirim.
Ben cylonenin yerine gittim sahibi ilede tanıştım ve işyerlerimiz karşılıklı komşu çıktık, adamlar komşu indirimi bile yapmıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar.
Bende sizin gibi gördüm AliBaba'da.
Eğer memnun kalırsanız bende sipariş etmek isterim.

Emre Yıldırım
Kastonya Wood design
@kastonyaonline
05345727637
-
1998 Honda Civic 1.4
2013 Honda Civic elegance
2017 Honda civic ex. Eco.

Tabiki , gelmesini bekliyorum . Taktırınca resimleri ve yorumları paylaşacağım .

Sadece hayal et

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar , cihaz sonunda geldi aslında onaylandıktan sonra 4 günde geldi. Paketleme gayet iyi ve cihaz çok kaliteli duruyor. Ön kamera siparişimde geldi , tek sorun montaj kaldı. O konudada sağolsun Kahramanmaraş'tan Ejder bey destek verecek. Resimlerini montajdan sonra paylaşacağım. Kafamdaki tek soru garanti süreci , servis bana aracınız garanti dışı kalır dedi. Herşey soketli dedim tak çalıştır hesabı . Ama yinede garantiden düşermiş . Bende sağlık olsun dedim . Adamlar kendi ellerinde ne olduğu belli olmayan işlere dünya para istiyorlar . Artık hayırlısı .

Sadece hayal et

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hayırlı olsun, garanti dönüşü cihaz olarak mı geçti?

Geri