12.1 Ekran

Kardeşim güzel günlerde kullan. Bence her kuruşuna değmiş. Gümrük vergisini öderken nasıl yaptın. Kazasız belasız kullanman dileğiyle..

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hilmi

0
Herkese iyi akşamlar . Öncelikle bu platformun ne kadar faydalı bir alan olduğunu birkez daha anladım . Hem misafir perverliği hemde cihazın takılımında verdiği destekten dolayı Ejder kardeşime teşekkürler [MENTION=5033]ejder200488[/MENTION] .

Cihaza gelince koltuk ısıtma çalışmıyor. Şimdilik bekleyeceğim bir çözüm mutlaka çıkacaktır. Artık kısmet. Onun haricinde ben cihazı çok beğendim . Arayüz çok iyi. Birçok özelliği var keşfetmeye başladım. WiFi çok iyi bağlanıyor. Ses bence çok iyi. Geri görüş kamera yanı sıra ön ve aynalarda kamera takabiliyorsunuz. Ön kamera manuel çalışıyor . Yani ekrana mönitör yazan alana dokundunuz mu açılıyor. Sürüş esnasında ön kamera aktif , gayet iyi . Kayıt özelliği var ama hala keşfedemedim.

Cihaz bence iyi . Ben 290 $+75 $kargo+70 tl gümrük vergisi ödedim. Montajına para vermedim . Sağolsun Ejder kardeş ile birlikte yaptık. Sadece ön kamera montajına 50 tl ödedim .

Sadece hayal et

Yanlış model almışsınız artık koltuk ısıtma çalışıyor ona güncelleme geldi cihazı güncellerseniz muhtemelen çalışır öyle tahmin ediyorum çünkü yeni modellerde koltuk ısıtma çalışıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Kardeşim güzel günlerde kullan. Bence her kuruşuna değmiş. Gümrük vergisini öderken nasıl yaptın. Kazasız belasız kullanman dileğiyle..

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim. Faturasını 100$ kestiler . %20 yani 20$ kargoyu getiren arkadaşa makbuz karşılığı ödedim.

Sadece hayal et

Aracınız
Civic FC5 2016
Yanlış model almışsınız artık koltuk ısıtma çalışıyor ona güncelleme geldi cihazı güncellerseniz muhtemelen çalışır öyle tahmin ediyorum çünkü yeni modellerde koltuk ısıtma çalışıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Koltuk ısıtma çalışan modelini daha bilmiyorum. Cihaz güncelleme değil de canbus değişmesi lazım sanırım .

Sadece hayal et

Aracınız
Merhaba arkadaşlar , cihaz sonunda geldi aslında onaylandıktan sonra 4 günde geldi. Paketleme gayet iyi ve cihaz çok kaliteli duruyor. Ön kamera siparişimde geldi , tek sorun montaj kaldı. O konudada sağolsun Kahramanmaraş'tan Ejder bey destek verecek. Resimlerini montajdan sonra paylaşacağım. Kafamdaki tek soru garanti süreci , servis bana aracınız garanti dışı kalır dedi. Herşey soketli dedim tak çalıştır hesabı . Ama yinede garantiden düşermiş . Bende sağlık olsun dedim . Adamlar kendi ellerinde ne olduğu belli olmayan işlere dünya para istiyorlar . Artık hayırlısı .

Sadece hayal et

ee montaj yapılmadı mı kardeişşş

Geri