12 pcs Non-Slip Interior door pocket mat cup mat toplu alım yapılacaktır

Arkadaşlar bilgileri gonderirseniz ozel mesajla cumartesi sabahtan gonderecegim urunleri. Bir kisi yamuk yumuk gelmez insallah demisti. Iciniz rahat olsun dumduz hepsi :) bu arada beyaz renk de manyakmis.
5fe81ae9734e1a886e3db61d1c3044a1.jpg

usta bunlar öncedev sipariş veripte siparişi gelen ped lermi eger sahipli deyilse yada fazladan varsa 1 takım da ben alayım dicem :)

Simetrik konulan ürünler üstüste yapışık geliyor. Ayırmak lazım. Yoksa eksik mi geldi diye heyecan oluyor

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

biraz geç kaldık ama fazla istendiyse bende 1 takım sipariş edebilir miyim acaba ?
Ercan bey fazla siparis verilmedi ama cok istiyorum derseniz benim onceki mavileri satabilirim size. Tek kusuru bir parcasini yikadigim icin sekli bozuldu biraz. ilk siz sormussunuz fazla varsa aliyim diye. O yuzden once size haber veriyorum. Istemezseniz PaSa45 de sormustu.

Ercan bey fazla siparis verilmedi ama cok istiyorum derseniz benim onceki mavileri satabilirim size. Tek kusuru bir parcasini yikadigim icin sekli bozuldu biraz. ilk siz sormussunuz fazla varsa aliyim diye. O yuzden once size haber veriyorum. Istemezseniz PaSa45 de sormustu.

Eğer çok sıkıntılı değilse ben alabilirim. İlginiz için teşekkür ederim.

Geri