12 pcs Non-Slip Interior door pocket mat cup mat toplu alım yapılacaktır

Trust

0
Aracınız
Hayırlı olsun.güneş gormeyen yerlere koyun arkadaslar.
Güzel bir aksesuar kas yaparken göz çıkarmayın

Hayırlı olsun.güneş gormeyen yerlere koyun arkadaslar.
Güzel bir aksesuar kas yaparken göz çıkarmayın
Ekleme yapmak istiyorum. Suyla yikamayin yamuluyor. Ben bu yuzden yedekliyorum :) bu sefer kirmizi aldim. İsmail bey sizler led akimini baslatmistiniz ben Plasti dip akimini baslatacagim. 2 aya kadar araci mat siyah ve ufak dokunuslarla mat kirmizi kaplayacagim. Disarda 1700 lira istiyorlar. 280 liraya 3 litre plasti dip kaplama sivisi alacagim kendim kaplayacagim. Hava tabancamda var. Uygulama basarili olursa Sonra da forumdaslarimin araclarini kaplayacagim. Hem de malzeme fiyatina. Iscilik yok :)

Trust

0
Aracınız
Ekleme yapmak istiyorum. Suyla yikamayin yamuluyor. Ben bu yuzden yedekliyorum :) bu sefer kirmizi aldim. İsmail bey sizler led akimini baslatmistiniz ben Plasti dip akimini baslatacagim. 2 aya kadar araci mat siyah ve ufak dokunuslarla mat kirmizi kaplayacagim. Disarda 1700 lira istiyorlar. 280 liraya 3 litre plasti dip kaplama sivisi alacagim kendim kaplayacagim. Hava tabancamda var. Uygulama basarili olursa Sonra da forumdaslarimin araclarini kaplayacagim. Hem de malzeme fiyatina. Iscilik yok :)
Keşke yakında olsa idik

stmr

0
Bir kaç videosunu seyretmiştim plasti dip'in pek zor bişeye benzemiyor uygulamak ama davulun sesi uzaktan hoş geliyor tabi. Arabadan önce bisiklette filan dene hocam :)

Şubat Mart gibi fotoğrafları görürüz o zaman

Bir kaç videosunu seyretmiştim plasti dip'in pek zor bişeye benzemiyor uygulamak ama davulun sesi uzaktan hoş geliyor tabi. Arabadan önce bisiklette filan dene hocam :)

Şubat Mart gibi fotoğrafları görürüz o zaman
Konyada subesi var. Fiyat almaya gittigimde uygulamayi da izledim. Bunun da elimden gelecegini dusunuyorum. Zaten olmamasi durumunda kuruyunca sokulebiliyor.
Keşke yakında olsa idik
Ismail bey isteyin atlar gelirim. Bi cayinizi icer aracinizi kaplar donerim :) hatta plasti dip konulu bi bulusma bile duzenleyebiliriz. Izmirde bu isin toptancisina ulastim. Ordan alcam malzemeyi.

ben plasti dip i baya bi araştırdım 1 yıla yakn zmndır takip ediyorum uygulamasınıda cok izledim gecen cumartesi izmire aracımın ön tamponunun alt kısmına plasti dip yapmak için kutu şeffaf plasti dip almaya gidiyordum manisa meguiars bayisinden alışveriş yaparken dükkan sahibiyle konstm sans eseri oğlu boyacıyms ve bu gün izmirden oraya plasti dip bayisi açmak için admlar gelms gittik konustuk ön tampona yapcamı söyledim kendin cok rahat yapabilirsin dedi bnm ön tmpnda kardeşim garajdan cıkarken el arabasının demirine deydirmiş alt tamponn üstü biraz cizildi onu serviste 20 bin bakımında yaptrdktan sonra direk gidip kaplatıcam admla muhabbeti kurdum 70 liraya kaplayacak bnmkini ilk gün oldugu için bana cok düşük maliyet söyledi bnde kabul ettim zaten kutu 25 30 tl arası hem görüp ögrenmiş olucam.. bu hafta izmirdeki bayiye gidip kendi motorum için neon mavi kutu sprey plasti dip alıcam ve kendi motorumu kaplıyacam.. aracın tamponunu bidaki toplantıya kadar kaplarsam sizde görmüş olursunuz.....

Geri