120km hızda titreme

Berkin

0
Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere aracı yeni aldım malum İstanbul trafiğinde hızlı gidilmiyor. Dün ilk defa 120 km hıza çıktım ve hem direksiyonda hem de koltukta titreme yaptı.Resmen azer bülbül gibi titredim başına böyle bir şey gelen var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Balans tabiki motor kulaklarını da baktirmayi unutmayın derim.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar 2016 model aracımda da bu sorun mevcut fakat sağa veya sola çekme gibi bir sorun yok 120 km/h kadar bir sorun yok üzerine çıkmaya başladıgımda korkutucu derecede titriyor balans ayari yeni yapıldı bununla ilgili bir çözüm bulabildiniz mi ? Ben sorunun lastiklerde oldugunu düşünüyorum bendekiler fabrikanın takmış oldugu lastikler.

Berkin

0
Merhabalar 2016 model aracımda da bu sorun mevcut fakat sağa veya sola çekme gibi bir sorun yok 120 km/h kadar bir sorun yok üzerine çıkmaya başladıgımda korkutucu derecede titriyor balans ayari yeni yapıldı bununla ilgili bir çözüm bulabildiniz mi ? Ben sorunun lastiklerde oldugunu düşünüyorum bendekiler fabrikanın takmış oldugu lastikler.

Merhaba,
Arkadaşların önerilerini okudum henüz gidip rot balans ayarı yaptırmaya fırsatım olmadı fakat önce onu deneyeceğim. Olmazsa akslara bir baktırıcam boşluk olabileceği yönünde daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar var. O da olmazsa dediğiniz gibi lastikleri değişicem. Lastik olma ihtimali yüksek çünkü önlerim kabak continental contact var fabrika çıkışı sanırım aracımda 45 bin kmde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lastik de kullanılan ağırlıkları bile eşit olmalı ve 40 gr mı geçmemeli ayrıca rot ayarında dijital raporu mutlaka al. Bunları yaparken de lastiğin 4 ü de yanaktan yenmemiş olmalı. Kısacası ben olsam 4 lastik alır ve diğer işleri bedavaya getirirdim

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri