130 km den sonra on sol kaput kalkmasi

carlos

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba lpg civic exe sahibiyim araç km 4000 de perşembe günü uzun yola çıktım aracım 135 km geçince sol on kaputun kalkar gibi olduğunu gördüm arabayı sağa çektim baktım kaput kapalı her hangi bir sorun gözükmüyor sizce bu neden kaynaklanır Bakımda servise soracağım teşekkürler

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba lpg civic exe sahibiyim araç km 4000 de perşembe günü uzun yola çıktım aracım 135 km geçince sol on kaputun kalkar gibi olduğunu gördüm arabayı sağa çektim baktım kaput kapalı her hangi bir sorun gözükmüyor sizce bu neden kaynaklanır Bakımda servise soracağım teşekkürler

Tam oturmamış olma ihtimali olabilirmi nedersiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

carlos

0
Aracınız
Üstad sağa çektim o yüzden baktım açıklık bile yoktu yakında gidersem bu sefer video çekeceğim en azından servise gittiğimde göstereceğim

Aracınız
Üstadım bence olay kaputun altındaki iki köşede bulunan lastik stoperlerin ayarı ile alakalı. Onları biraz daha dışarı doğru çıkartırsan 130 ile giderken kaput titreme olayı olmayacaktır

carlos

0
Aracınız
Üstadım bence olay kaputun altındaki iki köşede bulunan lastik stoperlerin ayarı ile alakalı. Onları biraz daha dışarı doğru çıkartırsan 130 ile giderken kaput titreme olayı olmayacaktır

Evet üstad lastik stoperi sol tarafı biraz yukseltim deneyeceğim yardımların için teşekkürler

carlos. ...Samsung note 4. ...

carlos

0
Aracınız
üstad uzun yola çıkmadım 130 km üstüne çıkmam lazım ama aklımda dener denemez buradan paylaşacağım ama mantıklı stoperi biraz kaldırdım boşluk varsa kapanmıştır boşluk olmadığı sürece sallanmıyacaktır düşüncesindeyim iyi akşamlar

carlos

0
Aracınız
Bülent78 üstad bugün 140 yaptım sol koput kalkmadı sol tarafın stoperini senin tavsiyenle Biraz kaldırıp boşluğu aldım teşekkürler

Aracınız
Aynı sorunu otobanda 190 ile giderken yaşadım fakat benimkinde kaput sanki açılacakmış gibi komple kalkıp iniyordu korkuttu açıkçası yavaşladım. Takozları bi kontrol edeyim bakakım durum ne olacak.

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

carlos

0
Aracınız
Bak üstad benim yalnızca sol taraf kalıyordu stoperi biraz kaldırıp boşluğu aldıktan sonra sıkıntı kalktı ilk defa başıma geldiğin de arabayı sağa çektiğimde kaput kapalıydı deneyimini paylaşırsın kolay gelsin

Geri