Civic FD6 18 jant

Selamın aleyküm fd6 aracımda şuan 16 jant mevcut bildiğiniz üzere ben 17 takmak istiyorum fakat önerilen hep 18 bende arabayı yorar diye biliyorum size fikrinizi sormak istedim önemli bi dezavantajı var mı 18 in

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Selamın aleyküm fd6 aracımda şuan 16 jant mevcut bildiğiniz üzere ben 17 takmak istiyorum fakat önerilen hep 18 bende arabayı yorar diye biliyorum size fikrinizi sormak istedim önemli bi dezavantajı var mı 18 in

Fazla yakıt tüketimi...Kasis ve çukurlara girdiğinizde sürüş konforunda aşırı düşüş..Allah korusun kaza olayı yaşanırsa kasgo karşılar mı araştırmak lazım diye düşünüyorum..Saygılar

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
aleyküm selam.
yormasının sebebi daha fazla ağırlık.
eğer orjinalden daha hafif jant bulursanız çok dezavantajı olmaz.

ayrıca ağır bir 17" hafif bir 18" ten daha fazla güç kaybettirir.

Aracınız
Civic FD6 2009
Yukarıda yazılan bilgilerden hariç birde estetik tarafı var. Şahsi görüşüm bizim araçlar 18 jant kaldırmıyor sonra jantın arabası var gibi oluyor.
17 üstü aracın görselini bozuyor diye düşünüyorum. Bana göre en ideali 16 jant. Gta daki garip jantlı arabalara dönüyor :D

Benim görüşüm 18 jant D Segmenti arabalara daha ideal olduğu yönünde tabi zevk sizin:D

Ekli dosyalar

• 75xty89n-900.jpg
    75xty89n-900.jpg
    57.8 KB · Görüntüleme: 23
Yukarıda yazılan bilgilerden hariç birde estetik tarafı var. Şahsi görüşüm bizim araçlar 18 jant kaldırmıyor sonra jantın arabası var gibi oluyor.
17 üstü aracın görselini bozuyor diye düşünüyorum. Bana göre en ideali 16 jant. Gta daki garip jantlı arabalara dönüyor :D

Benim görüşüm 18 jant D Segmenti arabalara daha ideal olduğu yönünde tabi zevk sizin:D

Ben de 17 düşünüyorum bir tık yeterli olacaktır bence

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
jant agırsa 16 bile aracınızı yorar. jant seciminde öncelkik hafiflik lastik seçiminde öncelik yumusak lastiktir. bu 2 kombinasyonu tamamlarsanız emin olun orjinal gibi konforlu kullanırsınız. yanlız 17 de belki istemez ama 18 takacasanız aracı bir miktar basmak görselliği daha çok ön plana cıkartır

Geri