2. El Satılık Multimedia Konusu

Arkadaşlar
Multimedia satmayı düşünenler bu başlık la ilerleyebilir mi

marka model ve fiyat bilgisinide mutlaka ekleyelim.. bununla ilgili çok fazla konu açılmış fakat görüşmeler hep yarım kalmış satıldıktan sora satıldığınıda yazarsanız seviniriz iyi akşamlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Selamlar,
2015 Civic aracımda araç alınırken takılmış olan Navitech NX-221 R model Navigasyonlu Multimedia sistemini satıyorum. Cihazda herhangi bir deforme yoktur. Jelatinini 2 gün önce ben söktüm. Kutusu, aparatları ve kumandası duruyor.
Fiyat:1200 TL

2014 model fb7 elegance aracımın orijinal teybi kutusunda duruyor, hiç kullanılmadı. Satmak istiyorum ama fiyat belirlemedim.

Aracınız
Arkadaslar merhaba fb7 kasa ıcın halı hazırda kullandıgım ve memnun oldugum navimex marka tam uyumlu androıd cıhazı satmak ıstıyorum ( yerıne normal işlemcili teyp takacagım) yol kamerası ,arka kamera sıfır, tv antenı gps alıcısı ıvırı zıvırı kutusuna kadar durmaktadır fıyat belırlemedım ıhtıyacı olanı uzmem ben montaj dahıl 1250 tl gıbı bır fıyata taktırmıstım

ilgazd

0
Merhaba 31.05.2018 Tarihinde Bursa İnallar yetkili servisinde 0 olarak takdırdığım FC5 kasa uyumlu Honda Go Navigasyonlu Mutimedya sistemini satıyorum 2 aydır kullanılıyor olup herhangi bir problemi yoktur faturası ve kutusu mevcuttur elden teslim etmek tercihimdir aracımı satıp 4X4 alacağım için satıyorum fiyat: 2500 TL mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Aracınız
Merhaba 31.05.2018 Tarihinde Bursa İnallar yetkili servisinde 0 olarak takdırdığım FC5 kasa uyumlu Honda Go Navigasyonlu Mutimedya sistemini satıyorum 2 aydır kullanılıyor olup herhangi bir problemi yoktur faturası ve kutusu mevcuttur elden teslim etmek tercihimdir aracımı satıp 4X4 alacağım için satıyorum fiyat: 2500 TL mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

son fiyatınız nedir fc5 e uyumlu mudur?

Geri