Civic FC5 2 sorum var.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar herkese merhaba. Benim araba klima acikken disaridan gelen kokularin hemen hemen hepsini iceri aliyor. Onumdeki aracin egzos kokusu, yada ne biliyim az once bi mandira gibi biyerden gectim. Ahırın kokusu olduğu gibi iceri girdi. Daha 4binde. İceri verdigim zaman havayi sıkıntı yok. 2. Sorum ise bu tekleme benim canimi sıkmaya başladı. 90 110 sabit hızla giderken bi kalbi duruyomus gibi resmen tekliyor. Bunun onune gecen varmi

.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Honda Jazz
Aracınız
Civic FC5 2018
Cvt ekonomi isterseniz buna cevap verebilen bir şanzımandır, kalkışlarda ve akan trafikte hızlanmak istediğinizde devriniz sabit olsa bile hızınız artar,devri sabit tutup gaza yüklenmezseniz sakin ve yavaş yavaş hızlanır ve bu bize ekonomi olarak geri döner, kalkışlarda ve ara hizlanmalarda gaza fazlaca basarsak biraz seri hızlanırız ama bu yakıt tüketimini artırır.Ben o anki keyfime göre sürüyorum ?eğer araçta yanlızsam çok fena ?ibre aşağı doğru durdurulamiyor, çocuklar varsa 80 ile sağdan sağdan ve yukarda bahsettiğim şekilde , aracı biraz sündürüyor ama ekonomik oluyor.Son iki depodur ortalama hız 40 , tüketim depo ölçümü ile 8.8(İstanbul il ve ilçe içi), şehirlerarası 7.5-8 litre 110-130 arası yol durumuna göre..

Aracınız
Honda Jazz
Cvt ekonomi isterseniz buna cevap verebilen bir şanzımandır, kalkışlarda ve akan trafikte hızlanmak istediğinizde devriniz sabit olsa bile hızınız artar,devri sabit tutup gaza yüklenmezseniz sakin ve yavaş yavaş hızlanır ve bu bize ekonomi olarak geri döner, kalkışlarda ve ara hizlanmalarda gaza fazlaca basarsak biraz seri hızlanırız ama bu yakıt tüketimini artırır.Ben o anki keyfime göre sürüyorum eğer araçta yanlızsam çok fena ibre aşağı doğru durdurulamiyor, çocuklar varsa 80 ile sağdan sağdan ve yukarda bahsettiğim şekilde , aracı biraz sündürüyor ama ekonomik oluyor.Son iki depodur ortalama hız 40 , tüketim depo ölçümü ile 8.8(İstanbul il ve ilçe içi), şehirlerarası 7.5-8 litre 110-130 arası yol durumuna göre..
Açiklamanız için titeşekkürler. Sanırım trafikte öyle aniden hizlanmam söz konusu olmuyor.

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende uzun yolda 7 sehir icinde 12 nin altına düşmedim

.
Eco elegance 2019 son kullanim da sehir ici 9.5 ama inis cikis yok tamami duz yol diyebilirim eco kapali kullanirim. Genelde isiklarda en önde olursam S de hizli kalkis yapmayi severim genelde de yaparim yol sakin ise. Buna ragmen dedigim gibi son depo degeri 9.5 cvt kullanmayi bilene gercekten cok guzel, ilk zmanlar 11.5 ile 12.5 arasinda degerler degisiyordu suan cok stabil ve keyifli.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri