20 Bin Km Bakımı Hakkında...

Hocam yıllık bakım servis ekranında çıkmıyor yani yıllık bakımdan dolayı garanti bozulmaz km ye göre direkt.Ama 2 yılda şanzıman küt küt geçmeye başladı yağı değiştirince o kadar sessizleşti ki resmen akıyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçtiğimiz ay sonu aramıştım sizi vs diyebilirsiniz. Genelde ay sonuna doğru kampanya yapıyorlar.
Artı olarak İstanbul daki tüm bayileri aramıştım. En uygun fiyatı Damla ve Mutluhan vermişti. Mutluhanın namı pek iyi olmadığı için Damlaya götürdüm ve çok memnun kaldım. Ufak tefek noktaları ve bakımı 3 saat içerisinde yapıp verdiler (öğle arası dahil).
Hocam merhaba. Damla 1285 lira fiyat verdi polen filtresi hariç. Bu fiyat farkı neden kaynaklanıyor acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçtiğimiz ay sonu aramıştım sizi vs diyebilirsiniz. Genelde ay sonuna doğru kampanya yapıyorlar.
Artı olarak İstanbul daki tüm bayileri aramıştım. En uygun fiyatı Damla ve Mutluhan vermişti. Mutluhanın namı pek iyi olmadığı için Damlaya götürdüm ve çok memnun kaldım. Ufak tefek noktaları ve bakımı 3 saat içerisinde yapıp verdiler (öğle arası dahil).

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladim tesekkur ederim. Polen filtresini disardan alinca degistiriyorlar mi? İnternetten aldiysaniz linki paylasabilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri