2000'den 2016 model civic'e geçmek mantıklı mı?

Tercih etmeli miyim?

• Evet, mantıklı.

Oy: 7 77.8%
  • Hayır, değmez.

Oy: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
Aracınız
Bende yillarca 1996 euro civic bindim. evet eski araclardaki saglamlik ve kalite yenilerde yok .ama yine honda yı sevdiğim icin 2018 fc5 civic eco elagance aldim. Arkadaslarin dediği gibi bütün markalarda eski işçilik yok .ben fc5den menmunum. Şimdiden alacağınız araç hayırlı olsun

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FB7 kullandim su anda da FC5 kullaniyorum daha oncede VTEC ES7 kullandim. Beklentiniz sessiz konforlu tısır tısır giden bir aracsa hondadan uzak durun ama yok ben ufak tefek sorunlara takilmam beni yolda birakmasin sanayiye bakimdan bakima gideyim diyorsaniz FB7'yi tavsiye ederim. Bence herseyden once yakinlarinizda FB7 kullanan birileri varsa kullanin deneyimleyip o sekilde karar verin.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
+1 (y)
Fazlasıyla objektif bir yorum :) Aynı fikirdeyim.

Biz 2000 model otomatik ies’den FD6 cıvıc e geçtik, öncelikle şunu söyleyim hep japon bindik 1990-2001 arasında üretilen japon araçları kesinlikle yenilerinden daha sağlamdı ( mekanik ve iç mekan olarak) bu sadece hondada böyle değil bir çok markada böyle artık maliyet kaygısı güdülerek araçlar üretiliyor malesef , bu her markada böyle gelelim sorunuza. Geçeyimmi tabiki geçin, ama ben kütüphane gibi araba istiyorum, derseniz zaten c sınıfı sedan arabada bunu beklemeniz bu yollar ile birlikte hiç beklemeyin, hele hele c sınıfı bir japondan hiç beklemeyin , ama ben 2 tık müzik açarım , sanayiye bakımdan bakıma uğrarım lpg takar rahat rahat binerim diyorsanız düşünmeden alın... bu arada hondaların uzun yolu çok çok keyifli özellikle FD6

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
Civic FD6 2008
İlk arabam 99 model Civic,3 yıl bindim sonra 2008 de sıfır Civic aldım. Ona da 11 yıl bindim. Daha 15 gün önce 2017 Civic aldım. Her model yükseltmemde bir önceki kasayı aramadım. Demek ki yeni her zaman yenidir. Varsa imkânınız alın

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri