2001 vtec civic motor ariza lambasi (egr valfi)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam başka araçtan ziyade o ustanın birkaç çıkmacı ile de ilişkisinin olması gerekli, özelikle bu gibi sorunun hangi parça kaynaklı olduğunun incelenmesi gerektiği durumlarda çıkma parçayı deneme amaçlı tak-dene için alabilmesi lazım.
Ek olarak bu sayede çıkmacı da elindeki parçanın sağlam olup olmadığını test etme şansına sahip olur :)
Hocam asıl mesele usta bu işin üstüne düşmüyor. Ben bu tavrını hiç sevmedim. Topu direk müşteriye atıyor. Problemi çözmek istese ne yapar eder bulur halleder. Allah müşteri ile dertlenen ustalar ile karşılaştırsın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam asıl mesele usta bu işin üstüne düşmüyor. Ben bu tavrını hiç sevmedim. Topu direk müşteriye atıyor. Problemi çözmek istese ne yapar eder bulur halleder. Allah müşteri ile dertlenen ustalar ile karşılaştırsın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Müşteri ile dertlenen usta sayısı bence çok az hocam, ekseri mekaniker olarak sök-değiştir şeklinde hareket ediyor.

Herkese hayırlı cumalar bu egr arızası ile ilgili çok ilginç şeyler yasamaya başladım aşağı yukarı 2 gun ustaya gittim bu pazarteside gideceğim usta birkaç kez müdahale etti sorunum cozulmedi sonuca göre tüm tecrubelerimi yazacağım bu arada farklı bir usta buldum ona yaptırıyorum ama söylemiş olduğunuz gibi cok iyi performans alamiyorum sanki bu değiştirdiğim farkli honda servisindende

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2006
Herkese selamlar, foruma yeni katıldım. 2006 otomatik es7'ye sahibim. Prins lpg var üzerinde. P0401 egr arıza kodu alıyorum ben de. Egr temizlendi iki kez yalnız tüm tesisat değil sadece egr valfi. Sorun yine devam ediyor. Yeni bir egr alsam sorun çözülür mü yoksa yine arıza lambası yanar mı emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Aracınız
Civic ES7 2002
Herkese selamlar, foruma yeni katıldım. 2006 otomatik es7'ye sahibim. Prins lpg var üzerinde. P0401 egr arıza kodu alıyorum ben de. Egr temizlendi iki kez yalnız tüm tesisat değil sadece egr valfi. Sorun yine devam ediyor. Yeni bir egr alsam sorun çözülür mü yoksa yine arıza lambası yanar mı emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
aynı hata benim araçtada var egryi temizledik ama tekrar yaktı vallaha çözüm bulamadık bulabildiyseniz bana da yardımcı olur musunuz?

Aracınız
Civic ES7 2006
aynı hata benim araçtada var egryi temizledik ama tekrar yaktı vallaha çözüm bulamadık bulabildiyseniz bana da yardımcı olur musunuz?
Maalesef sorunu ben de çözemedim ama bir arkadaş egr fişini çek bir süre sür yazmıştı, onu yaptım fakat fazla kilometre yapma fırsatı bulamadım. Şu anda fiş takılı değil araba kendini toparladı sanki. Bir ay sonra fişi takacağım bakalım

Aracınız
Civic ES7 2002
Maalesef sorunu ben de çözemedim ama bir arkadaş egr fişini çek bir süre sür yazmıştı, onu yaptım fakat fazla kilometre yapma fırsatı bulamadım. Şu anda fiş takılı değil araba kendini toparladı sanki. Bir ay sonra fişi takacağım bakalım
Aynısını bende yapmayı düşünüyorum sizi bekliyorum taktıktan sonra bilgilendirme yaparsanız sevinirim

Geri