Civic ES7 2003 civic Hararet

Aracınız
Civic ES7 2003
2003 model Civic otomatik aracım var hararet yapıyor muşirleri değişti termostat falan hepsi degisti fakat durur vaziyette bazen hararet vuruyor bı özel servisi aradım motor blokları yamulmustur o yüzden yapıyor dedi sizce doğru mu ne yapmalıyım lütfen yardım edin hayırlı akşamlar...

resul

0
2003 model Civic otomatik aracım var hararet yapıyor muşirleri değişti termostat falan hepsi degisti fakat durur vaziyette bazen hararet vuruyor bı özel servisi aradım motor blokları yamulmustur o yüzden yapıyor dedi sizce doğru mu ne yapmalıyım lütfen yardım edin hayırlı akşamlar...
Silindir kapak contan yanmış kardeşim

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dediğin elemanları değiştirdiysen conta yanık olabilir , conta testi yapsınlar yada açıp bakılacak normalde yazın 45 derecede bile hondanın canını çıkarsan hararetini oynatamazsın

vtec kicked in yo !!!

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Motor yağınız ne durumda? Arkadaşların dediği gibi conta yanıp motor yağına su karışmış olabilir. Ya da radyatör tıkalı olabilir. Soğutma sürekli olmazsa hararet de yükselir.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Aynı sorun arkadaşımın başına da gelmişti. Düz yolda giderken sorun yok rampada ve dur kalk trafikte hararet yspıyordu. Çekişte sorun yok diye ustalar contaya bakmadı hiç ama çok az bi yırtık oluşmuş bu yüzden çekişte sorun yaratmamış sonuç olarak contaymış problem.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Conta için çeşitli testler var.
> Radyatör kapağını ilk açtığınızda hava kabarcıkları çıkmalı. Conta problemi.
> Bujileri çıkarıp oradan hava basılır. Bir yandan radyatör kapağından hava gelirse conta kaçırıyordur.

Başka ihtimal. Suyun devirdaimi. Radyatör tıkanıklığı, devir daim pompası, hortumlarda çatlak olması Vs.

Su seviyesinde ciddi azalma var mı?

Özel servis en uç noktayı söylemiş. Aracı görmeden bakmadan kesin konuşmamak lazım!

Aracınızı kısa mesafe kullanın. Ciddi bir mesele problemi hemen çözmeye bakın. Geçmiş olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic ES7 2003
Conta için çeşitli testler var.
> Radyatör kapağını ilk açtığınızda hava kabarcıkları çıkmalı. Conta problemi.
> Bujileri çıkarıp oradan hava basılır. Bir yandan radyatör kapağından hava gelirse conta kaçırıyordur.

Başka ihtimal. Suyun devirdaimi. Radyatör tıkanıklığı, devir daim pompası, hortumlarda çatlak olması Vs.

Su seviyesinde ciddi azalma var mı?

Özel servis en uç noktayı söylemiş. Aracı görmeden bakmadan kesin konuşmamak lazım!

Aracınızı kısa mesafe kullanın. Ciddi bir mesele problemi hemen çözmeye bakın. Geçmiş olsun.

ÖNCELİKLE HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM CONTAYI YENİ DEGİSTİRDİK FAKAT ARACİN RADYATÖRDE AZ SU KAÇAĞI VAR YARIN KISMET OLURSA RADYATÖR YARİN DEGİSECEK RADYATÖRDEN OLABİLİRMİ ?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
ÖNCELİKLE HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM CONTAYI YENİ DEGİSTİRDİK FAKAT ARACİN RADYATÖRDE AZ SU KAÇAĞI VAR YARIN KISMET OLURSA RADYATÖR YARİN DEGİSECEK RADYATÖRDEN OLABİLİRMİ ?
Olabilir. Radyatör değiştikten sonra sonucu yazar mısınız?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araçta 2 litre su azalınca fan çalışmıyor. Isı değeri fırlıyor. Buna dikkat edin!

Aracınız
Civic ES7 2003
Olabilir. Radyatör değiştikten sonra sonucu yazar mısınız?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
RADYATÖR DEĞİŞTİ AMA MAALESEF SORUN AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR SİLİNDİR CONTASİDA YANMİS SİMDİ REKTİFİYEYE GİTTİ VE YENİ CONTA TAKİLACAK ARDİNDAN DEVİR DAİM POMPASİ HİC DEGİSMEMİS ARAC 205 BİNDE SİMDİ DEVİR DAİM DEGİSECEK CONTA DEGİSECEK EGER SORUN DEVAM EDERSE Kİ İNŞALLAH DEVAM ETMEZ MOTOR AÇILACAK bugün veya yarın tamirden çıkacak araba gelişme olursa yine yazarım

Geri