2003 Civic otomatik vites vuruntu.

Aracınız
Civic ES7 2004
Arkadaşlar merhabalar.Grubunuza yeni katıldım.2003 otomatik Civic aldım.Aracta yüksek hızdan yavaslayip durma seviyesine yaklaşıp gaza basınca bariz bir vuruntu yapıyor.diger viteslerde yapmiyor

Ayni sorun bendede var tamamen anlattigin gibi. durma seviyesine gelmeye yakin geri gaza bastigimda kut diye bir ses geliyor. İc dis komple akslari yaptirdim. motor kulaklari yeni. Sanzimanciya gosterdim sanzimandan boyle ses yapmaz sorunun sanziman degil diyor. Sorunu bilen varsa yardimci olabilir mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Bendede aynı problem var. 2002 bitecek 2 ov aracım. Ustalara sordum diferansiyel olabilir dedi. Kesin bişey diyen yok.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bendede aynı problem var. 2002 bitecek 2 ov aracım. Ustalara sordum diferansiyel olabilir dedi. Kesin bişey diyen yok.

Araçlarımız diferansiyel sistemine sahip değil. Arkadan itişli araçlarda diferansiyel sistemi var. O Usta'dan hızla uzaklaşın. Sanırım VTEC teklemesi ile alakalı bir durum. Her araçta olabiliyor.

Aracınız
Civic ES7 2003
Bende de oluyor bahsettiğiniz olay. Şöyle ki normal hızla giderken ışıklara yanastigimda frene basınca 2. Vitese düşerken hafif bir titreme oluyor.
Aracın yaş ve km sine bağlı olarak normal gibi geliyor bana.
Aracım 2003 model otomatik vites.

Geri