2004 LS Vtec bilgilendirme

Arkadaşlar merhaba Allah kaza bela vermesin cümleten. Vtec 2004 LS aracım var ön tampon tırnakları kırık tam oturmuyor sıradan kaportacı iş görür mü ? ilk Honda aracım tecrübesizim birde far temizliği için ne önerirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dostum oncelikle iyi temenn icin sagol.tampon tirnaklari icin bildin bi kaportaci is gorur.far konusunda ise.internette 30 tl ye far temizleme seti var.talimata uyarsan mukemmel sonuc alorsin.sahsen bn denedim.ama far resmi yollarsa daha saglikli konusurum.

Hayat H'onda

Teşekkür ederim görmüşsündür kenarları çıkıyor ufak tefek çatlaklar var tamponu değişsem mi yoksa tamir mi etsem içime pek sinmiyor

Tampon saglam gorunuyo.tek sorun tirnaklarsa.hic degisme.tirnaklari tamir ettir derim.

Hayat H'onda

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=14399]hKartal24[/MENTION] Tampon tırnaklarının geçtiği braket büyük ihtimal kırık, yeni braket alarak çözmeniz daha mantıklı.

[MENTION=14399]hKartal24[/MENTION] Tampon tırnaklarının geçtiği braket büyük ihtimal kırık, yeni braket alarak çözmeniz daha mantıklı.

Aslında bende öyle düşündüm yeni braket almayı hatta kendim takarım gibi bi güven geldi ama belli de olmaz şunu da duydum parça fiyatının iki katını istiyorlarmış parçayı ben alıp ustaya yaptırsam daha uygun olur

Reis

0
Aracınız
Braket değilde tamponun braketlere geçen tırnak kısımları çok ince ve bi kenardan açılma yaptığı zaman boydan boya gidebiliyor tabiki tamponu söküp bakmak lazım her türlü kendin yapabileceğin bi işlem...

Geri