2008 civic hb sport yari otomatik

vuslat

0
S.a arkadaslar biliyorum konusu daha once cok gecmistir . Arkadadimin 2007 hb sport yari otomatik lpg 186 000 km de arabasi var . Almak icin cok kararsiz kaldim. Arabanin artilari ve eksileri varmis (i shift) .sizlerden olumlu olumsuz tavsiyrler alabilirmiyim.

Z2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba. Yaklasik 1 yildir kullaniyorum. Son derece keyifli bir arac incelikle obu soyleyeyim. İc hacim ve bagaj bir cok sedana gore bile genis. Suspanaiyon olarak biraz sert cok konfor bekleme. Yakit konusunda uzmez sehir ici 25 30 kurus arasinda yakarsin sakin kullanimda bu arada lpg de. İ shift konusuna gelirsek sanzumandan ne bekledigin onemli. Bir kere tam otomatik performansi bekleme. Vites gecisleri biraz sarsintili. Oyuzden ben hep manual kullaniyorum gayet sarsintisiz ve keyifli oluyor. Alacagin araca kesinlikle baskibalata friksiyon degerini olcturt. 700 e yakin bir deger cikarsa 1600 tl baski balata degisim ucreti ile karsilasirsin. Bu arada ilk deger de 350 civaridir yeni degusmis baskida. Baska bir sorun olursa cevaplamaya calisirim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri