2010 model dream aldım bir iki sorum var

82000 km 2010 model dream aldım aracın devirlenmesi harika hep gitmek istiyor ama bir iki sorun var 100 den sonra sanki bir uğuldama sesi var tekerlerden yada bilyede şüpheleniyorum birde 100 km üstü frene basınca frenlerde titreme mevcut sorun ne olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Uğuldama bilyeden olabilir rüzgar sesi değilde.çünkü hondada yalıtım biraz zayıf.disk eğilmiş olabilir

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
82000 km 2010 model dream aldım aracın devirlenmesi harika hep gitmek istiyor ama bir iki sorun var 100 den sonra sanki bir uğuldama sesi var tekerlerden yada bilyede şüpheleniyorum birde 100 km üstü frene basınca frenlerde titreme mevcut sorun ne olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
O uğultu bendede vardı nerdeyse arabayı ilk hafta satışa çıkarıyodum bilyeyi gösterdim saglam dediler sonra özellikle arka lastiklere michelin crossclimate diye mevsimlik lastik aldım olay bitti şuan arabamı seviyorum

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Birol1

0
Biraz konu dışı bir soru olacak ama merak ediyorum crossclimate 275 tl yi hak edecek bir lastik mi?

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Biraz konu dışı bir soru olacak ama merak ediyorum crossclimate 275 tl yi hak edecek bir lastik mi?

Her ne kasar 4 mevsim diye satılsa da karda buzda işe yarayacağını düşünmüyorum, ama şu gerçekte var alanlar genelde memnun.

Birol1

0
Paraya kıydım bu akşam aldım. İlk aşamada ses, konfor açısından güzel. Memnunsuzluk gibi bir durum olursa bilgilendiririm.

Çetin

0
Aracınız
Her ne kasar 4 mevsim diye satılsa da karda buzda işe yarayacağını düşünmüyorum, ama şu gerçekte var alanlar genelde memnun.
Valla ben çook memnunum zaten önlere takmadım arkalara taktım kardada denedim gayet yomuşak ve tutuşu güzel benim yazlık lastigimde yoktu yazlık lastik almaktan kurtuldum böylece çoook ucuza gelmiş oldu

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri